Virginija Lukšienė

0
0Virginija Lukšienė

Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialo pirmininkę, Kalniečių poliklinikos gydytoją pediatrę Virginiją Lukšienę skaitytojai itin gyrė už jos atsidavimą darbui.

„Ši gydytoja yra nuoširdi, užjaučianti, pasižymi profesionalumu, visą gyvenimą skyrusi padėti kitiems, juokauja, kad jau augina pirmųjų savo pacientų anūkus“, – teigė skaitytojai.

V.Lukšienė pasakojo apie medikės profesiją pradėjusi galvoti dar mokydamasi šeštoje klasėje. Mokslai jai sekėsi puikiai, todėl įgyvendinti savo svajonę buvo nesunku.

„Pasirinkimui įtakos turėjo vaikystėje sutikti žmonės, tarp jų ir šviesaus atminimo vaikų gydytoja Zaskevičienė. Institute domėjausi įvairiomis specialybėmis, bet kai teko rinktis, nedvejodama pasirinkau vaikų ligas. Net ir paskyrimo paprašiau į Panevėžį, kur tuo metu buvo nauja vaikų poliklinika, gerai organizuota vaikų sveikatos priežiūra“, – pasakojo gydytoja.

Į Kauną ji grįžo dėl šeiminių aplinkybių. Čia, Kalniečių poliklinikoje, darbuojasi jau trisdešimt penktus metus. „Pradžia buvo tikrai nelengva: daug iškvietimų, daug pacientų poliklinikoje, vien tik kūdikių apylinkėje buvo per 100. Dabar darbo sąlygos pasikeitė, tačiau išliko tai, kas mūsų darbe svarbiausia: sąžiningumas, pareigingumas“, – kalbėjo V.Lukšienė.

Ją džiugina tai, kad pediatriją renkasi daug jaunų gydytojų – kasmet būna nemaži konkursai. „Tikiu, kad vaikų ligų gydytojai išliks pirminėje grandyje, nes jie labai reikalingi mažiesiems ir jų tėveliams. Mūsų darbe labai svarbią vietą užima profilaktika, todėl būtinas geras kontaktas su šeima. Tik įgijęs pasitikėjimo gali sėkmingai dirbti, mokyti ne tik vaikučius, bet ir visą šeimą sveikos gyvensenos, mitybos, ligų profilaktikos. Vien žodžiais to nepasieksi, reikia rodyti pavyzdį pačiai“, – akcentavo gydytoja ir pridūrė, kad savo kabinete tikrai sulaukia pirmųjų pacientų anūkų.

Nemažai laiko ir jėgų ji skiria visuomeniniam darbui. „Stengiuosi burti kolegas didinant mediko specialybės prestižą, siekiant teisingo atlygio už atsakingą kasdienį darbą“, – teigė Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialo pirmininkė.

 

10 thoughts on “Virginija Lukšienė

 1. Puiki pediatrė, aukšto profesionalo, mokanti bendrauti su ligoniais ir be galo dėmesinga ir nuoširdi.Ačiū jai už pasiaukojantį triūsą ir nuoširdžią šypseną.

 2. Puiki gydytoja: nuoširdi, rūpestinga, besidominti vaikų gydymo ir priežiūros naujovėmis. Visoms mamos rekomenduočiau tik ją. Kiekvienas vizitas tai lyg susitikimas su neišsenkančiu žinių ir patirties šaltiniu.

 3. Aš neįsivaizduoju kito metų kauniečio negu gerbiama gydytoja Virginija Lukšienė. Atsidavusi savo pareigoms- būti gera gydytoja ir visu pirma supratingumo žmogiškumo nestokojanti, o tai gydytojų darbe be galo svarbu. Ši gydytoja tikrai kelia gydytojo specialybės prestižą, matant kaip ji dirba ir kaip ji elgiasi ir ka veikia po darbo valandų tik ir norisi bent puse pasiekti kiek ji. Ji speja visur. Tiks toks žmogus vertas metų kaniečio titulo. ir tai yra taškas.

 4. Dažnai gydytojas arba malonus, bet ne visose srityse kompetentingas, arba labai kompetentingas, bet bendravime nemalonus.
  Ši gydytoja – Virginija Lukšienė yra ir labai kompetentinga, ir labai maloni tiek su vaiku, tiek su jo mama. Psichologiškai tai labai gerai vaiko ligos streso išvargintiems tėveliams, kuriems ramu už vaiką – gydytoja puiki diagnostė.

 5. Puiki savo srities specialistė, šauni ir nuoširdi, pasitikim ja 100 proc,. Pataria visais klausimais, pakonsultuoja reikalui esant visu paros metu, atsakinga ir kruopšti.

 6. Gydytoja Virginija Lukšienė -Žmogus iš Didžiosios Raidės.
  Sukaupusi didžiulį žinių bagažą, pelniusi pacientų ir kolegų pagarbą, neužsnūdo ant laurų. Ji ir toliau gilina žinias, domisi naujovėmis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
  Aktyvumo, veržlumo, pozityvumo Virginijai galima tik pavydėt. Būdama LGS Kauno filialo pirmininke, gydytoja žvelgia kur kas plačiau, nei reikalauja pareigos. Šeimos, auginančios vaikus su negalia dar nė vienais metais nebuvo pamirštos.
  Charizmatiška, empatiška gydytoja visu šimtu procentų verta Metų Kaunietės titulo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *