Virginija Gailienė

0
0Virginijos Gailienės

Kauno Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė, prieš tapdama šios didelės įstaigos vadove, spėjo padirbėti įvairiose gydomojo darbo grandyse. Jai teko pažinti ir greitosios medicinos pagalbos, ir apylinkės gydytojo terapeuto darbo ypatumus.

Iš pradžių svajojo toli gražu ne apie medikės darbą. „Ir kuo aš nenorėjau būti jaunystėje: ir menininke, ir režisiere, ir poete“, – prisiminė direktorė.

Ji spėjo, kad noras tapti gydytoja ir padėti kenčiantiesiems galbūt visada glūdėjo pasąmonėje, tačiau visiškai aiškiai suprato, kokią profesiją nori rinktis, tik tuomet, kai pasinaudojo proga medikų darbą stebėti iš arti.

Aplinkiniai ją spaudė rinktis visai kitokią profesiją, bet V.Gailienė nepasidavė. Gydytoja ji tapo tik per savo atkaklumą. „Meilė ir noras padėti sergančiajam išliko iki šių dienų, todėl dažnai išklausau ir stengiuosi padėti net tik kaip įstaigos vadovė, bet ir kaip medikė“, – kalbėjo V.Gailienė.

Poliklinikos direktore ji tapo prieš vienuolika metų. Savo kandidatūrą iškėlė tik paskatinta kolegų.

„Per pastarąjį dešimtmetį daug energijos atiduota keičiant poliklinikos įvaizdį, medicinos registratūrai, e. sveikatos sistemai, prieinamumui gerinti, eilėms mažinti“, – vardijo vadovė. Jos atkaklumas daug lėmė, kad poliklinika buvo rekonstruota ir modernizuota. Mokėjimas bendrauti itin pravertė vienijant kolektyvą.

„Norint būti geru vadovu reikia nebijoti iššūkių, noro pasiekti užsibrėžtų tikslų, darbuotojus traktuoti ne kaip problemą, bet leisti jiems įgyti patirties, priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę, keistis, stiprėti ir augti“, – patarė V.Gailienė.

Medicinos studentams, jauniems gydytojams ji patartų karjeros siekti nuosekliai, pradėti nuo paprastų darbų, įgyti patirties ir tik tuomet kilti aukštyn. „Savo galimybes reikia įrodyti pareigingumu, laiku atliktomis užduotimis, būti aktyviam, organizuotam, motyvuotam“, – įsitikinusi V.Gailienė.

 

31 thoughts on “Virginija Gailienė

 1. Virginija buvo šauni mergaitė mokykloje, gabi, darbšti studentė, dabartiniu metu puikiai vadovauja didžiulės apimties kolektyvui, šauniai tvarkosi su jai pavestomis užduotimis.
  Balsuokime.

 2. Virginija yra puiki, rupestinga daktare, nes myli savo darba. Ji vadovauja
  kolektyvui,kuris pasitiki ja, nes ji yra siltas zmogus ir nuostabus draugas.
  Todel linkiu Tau Virginija sekmes darbe ir gyvenime.

  Balsuokite uz Virginija

 3. Kartu studijavome, – mokėmės anatomiją,histologiją,terapiją,chirurgiją…,ir kartu svajojom..
  Tai buvo mūsų JAUNYSTĖ.
  O studentų vakaronėse dainą sudainuodavome,prisimindavome poeziją…Ir viskas atrodė paprasta,kūrėme rytojų…
  Ir šiuo metu tokia sudėtinga,sunki padėtis medicinoje , – ji stengiasi , kuria ,kovoja tobulina poliklinikos darbą.Dažnai konsultuojasi ,pergyvena dėl pacientų,tariamės dėl tyrimų, gydymo. Pergyvena dėl kiekvieno savo darbuotojo ,klausia patarimų.
  Aš džiaugiuosi ir esu įsitikinusi,kad tik toks žmogus vertas Kauno moters titulo ir tikrai Jos prasmingi darbai garsina Kauną , padeda žmonėms ir miestui.

 4. Malonu butu kad si moteris taptu metu kauniete ! Jinai siltas , nuosirdus , saziningas be galo geras zmogus . As labai jai dekinga . Linkiu stiprybes ir sekmes .

 5. Tai gydytoja, kuriai nėra neaiškių diagnoziu.Sukels ant kojų visus specialistus, bet ligą ras. Tik taip ji sugeba dirbti pati ir to reikalauja iš kitų.

 6. si moteris verta sio titulo ,jai svarbus visi paciantai atieja i poliklynika ,rupinasi nauju technologiju idegimu poliklynikoje ,jai svarbus visi darbuotojai nuo aukstos kvalifikacijos gydytojo iki zemiausios grandies darbuotoju visada pilna ideju ,nauju pasiulymu,patarimu,reikli sau ir kitiems.per jos vadovaujama laikotarpi poliklynika grazeja,tobuleja technologijos,gereja aptarnavimo kultura

 7. Labai džiaugiamės ir sveikiname mūsų poliklinikos direktorę Virginiją Gailienę,kuri turi tokią didžiulę palaikymo komandą ir surinko tiek daug balsų.Kauno Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė Kaunui ir kauniečiams atidavė pačius gražiausius trisdešimt šešerius gydytojo profesijos darbo metus.Jau šešti metai, kai Virginija Gailienė nuo Lietuvos savivaldybių asociacijos yra išrinkta Nacionalinės sveikatos tarybos nare. Dar anksčiau ji buvo išrinkta Kauno miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos pirmininke, direktorė tapo Kauno miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos nare.Taip pat aktyviai dalyvavo NST ir sveikatos apsaugos ministerijos laikinose darbinėse grupėse ir komisijose. Kartu su Kauno miesto bendruomenės sveikatos taryba suorganizavo bendrą išplėstinę konferenciją „ Dėl tabako kontrolės programos įgyvendinimo Kauno mieste“, organizavo kitus bendruomenės sveikatinimo renginius ir jų efektyvumo aptarimus. Sėkmės, mes Jus palaikome!

 8. Mes,Senjorų klubo nariai, labai dėkingi Kalniečių poliklinikos direktorei Virginijai Gailienei už nuolatinį dėmesį ir rūpinimąsi mūsų sveikata. Jos rūžesčiu poliklinikoje nuolat vyksta renginiai : paskaitos , profilaktinės akcijos, taikomos įvairios nuolaidos procedūroms. Čia gauname daugybę naudingų patarimų,kaip gyventi su diabetu,kaip gydyti reumatologines ligas ir kitokios.Visą spalio mėnėsį pagyvenusiems žmoniems vyko įvairū renginiai, mankštos Kalniečių parke. Daugelis mūsų pamėgome nemokamus šiaurietiško vaikščiojimo užsiėmimus.Čia veltui gauname nepigiai kainuojančias šiaurietiškas lazdas, su mumis daugiau nei valandą dirba labai malonūs poliklinikos reabilitologai. Direktorė visuomet ateina į renginius, domisi mūsų problemomis, atsako į mums rūpimus klausimus.Ji tikrai verta Metų kaunietės vardo ir labai džiaugsimės, kad jos geri darbai miesto žmonių sveikatinimo srityje bus įvertinti.

 9. Sveikinu ir džiaugiuosi ,kad Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė pasiūlyta tapti Metų kauniete. jos rūpesčiu poliklinikoje vyksta daug nemokamų sveikatinimo priemonių miesto bendruomenei.jau kelinti metai lankau Senjorų klubo renginius, kurie vyksta Kalniečių poliklinikoje.Čia vyksta paskaitos, kaip išlaikyti sveiką stuburą, apie reumatologinius, širdies kraujagyslių susirgimus, kaip gyventi su diabetu, kaip slaugyti ligonius po insulto. Organizuojamos profilaktinės akcijos. Labai patiko renginys, skirtas prostatos vėžio profilaktikai.Visuomet direktorė ateina mūsų pasveikinti ir atsako į mums rūpimus klausimus.Su dideliu malonumu lankome nemokamas šiaurietiško vaikščiojimo mankštas bei mankštinamės Kalniečių parke su treniruokliais, su mumis dirba poliklinikos reabilitologai. Senjorų klubo vardu dėkojame ir linkime direktorei Virginijai Gailienei sėkmės…

 10. Direktore Virginija Gailienė tikrai verta Metu kaunietes vardo.Ji labai nuoširdi, organizuota. Daug metų dirbome drauge, tai puiki gydytoja – kolegė.Dabar ji jau vienuolikti metai tapo poliklinikos vadove. Poliklinika atjaunėjo iš išorės ir iš vidaus.Išgražėjusią išorę pastebi praeiviai, o mes, darbuotojai ir pacientai tai matome ir jaučiame iš vidaus. Jaučiame nepaprastą direktorės rūpestį ir šilumą, kad visi jaustųsi patenkinti ir laimingi.Kai reikia, iškilus problemoms, visuomet turime į ką atsiremti.Linkime sėkmės. Džiaugiamės laimėjimais ir palaikome savo balsais…

 11. Virginija tai moteris verta METU KAUNIETES titulo ! Ji nuosirdi , jautri , isklausanti , patarenti , pilna ideju , reikli sau ir kitiems . Patariu balsuoti …………!!! ARIMANTAS

 12. Jus zmogu gydote ne tik vaistais,
  Bet ir geru zodziu,siltu zvilgsniu,
  Tiesiogine pagalba,patarimais.
  Tad leiskit padekoti Jums uz visa tai
  Ir palinketi istvermes,profesinio pasisekimo.
  Bukite mus geraja Gydytoja
  Dar daug daug metu!
  Savo nuosirdumu dar daugeliui
  Grazinkit prarasta sveikata,
  Beviltiskiems suteikite naujais viltis,
  Juk sirdi gali gydyti
  Tiktai kita jautri sirdis.
  Mieloji Gydytoja,as pasitikiu Jumis.

 13. Brangieji,manau,kad nei vienam nekyla klausimas,koks brangiausias turtas zmogui.Tai sveikata! Viska atiduotum ir viska paaukotum, kad tavo artimieji butu sveiki,o susirge_ isgydyti…Gyd. V.Gailiene, tai tas zmogus,kuris niekada neatsisakys padeti, tai rodo jos pastangos tobulinant jos vadovaujamos istaigos darba, rupinantis isigyti naujausia diagnostine iranga.Tam ji atiduoda visas jegas ne tik darbo valandomis. Tai isradinga, pasiaukojanti ir nuosirdi specialiste. Ji verta buti isrinkta Metu kauniete!

 14. Tai daktare ir kalnieciu poliklynikos vadove . Jai vadovaujant poliklynika tapo atnaujinta, patobulinta jos deka . Aciu!

 15. Nuoširdus ačiū už Jūsų nuoširdų ir sąžiningą darbą. Mes laimingi, kad turime tokią puikią polikliniką. Linkime sveikatos ir ištvermės tokiam sunkiam darbe.

 16. Jau ne vienas dešimtmetis pažįstu direktorę Virginiją Gailienę. Vadovavimas jai ne tik postas, tai didžiulė atsakomybė už kolektyvą, už įstaigos veiklą ir jos ateitį.Tapusi vadove, ji įdėjo daug energijos, kad poliklinika taptų modernia šiuolaikine medicinos įstaiga. Sėkmės Jums Direktore!

 17. Kauno Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė įdėjo daug pastangų, kad poliklinika taptų tokia, kokia yra šiandien: iš pagrindų atnaujinta poliklinikos materialinė techninė bazė, įgyvendinti ir vykdomi didelės apimties investiciniai projektai, kurių nauda akivaizdi modernizuojant ir grąžinant polikliniką, o tuo pačiu ir Kauno miestą. Sėkmės ir ištvermės Jums!

 18. kalnieciu poliklynikos vadovei linkime sekmes ir dekojame uz jos pastangas tobulinant poliklynikos darba ir diegiant naujienas medicinoje tegul apie zmogu kalba darbai

 19. P. Virginija Gailienė verta Metų kaunietės titulo. Ji pilna įdėjų, organizuota, nuoširdi ir rūpestinga daktarė – vadovė. LInkiu Jai dvasinės stiprybės, išminties, sumanymų sėkmės prasminguose darbuose. Janina G.

 20. Kauno Kalniečių poliklinikos direktorės Virginijos Gailienės teigaimos savybes – Veiklumas. Energingumas. Kūrybiškumas. Atsakomybė. Padorumas. Mokėjimas sutelkti gerus gydytojus- specialistus bendram darbui. tai tik dalis savybių, kuriomis išsiskiria Virginija Gailiene. Mes pasitikim ir didziuojames šiuo žmogumi. Ji verta garbingo Metų kaunietės titulo.

 21. Teko koncertuoti Virginijos vadovaujamam kolektyvui per Kalėdas. Tokio šilto, malonaus ir dėmesingo sutikimo seniai neteko patirti. Tai išties šauniausia vadovė verta geriausios kaunietės vardo. Nepatingėkite, balsuokite!

 22. Virginija Gailienė-tai pavyzdys daugumai moterų .Taip sugebėti tvarkytis gali ne kiekvienas vyras ,o ji -ir Direktorė ir Mama ir Žmona ir žinoma Gydytoja ,o tai yra labai daug ,todėl gerbiama Virginija TIKRAI verta būti Metų kauniete 2014

 23. ipusejus konkurso metu kauniete rinkimams ,as manau,kad kalnieciu poliklynikos direktore daugiau negu kitos kandidates isdalino savo paciantams profesinio jautrumo, silumos,uzuojautos ligos uzkluptems zmonems . jei mano balsas butu lememas as uz Virginija Gailiene ,manau ji verta sio titulo

 24. Renkame sportininkus, menininkus ar kitus, kurie garsina mūsų miestą, bet užmirštame tuos, kurie tyliai, be reklamos, dieną ir naktį, švenčių dienomis budi, dirba, organizuoja, kad kuo geriau ir greičiau padėtų sunegalavusiam žmogui. Ne dėl garbės, ne dėl pinigų. Tai pasišventimas. Tai GYDYTOJAI. Tokia yra ir Virginija Gailienė, dirbusi apylinkės terapeute. Mylima, gerbiama. Ir dabar, būdama vadove, niekada neatsisako padėti.
  Tad balsuokime už žmogų sklidiną šviesos ir meilės. Sėkmės ir stiprybės Jums, gerbiama gydytoja Virginija!
  Pagarbiai
  Kleinų šeima.

 25. Su Direktore dirbame jau daugelį metų. Tai kūribinga, komunikabili, įkvėpianti, atvira naujovėms asmenybė. Visuomet turinti tvirtą savo nuomonę.
  Sekmės ir ištvermės siekiant Metų Kaunietės vardo.

 26. Galėčiau pasakyti, kad čia viena šauniausių moterų kurias pažįstu. Esu prisisrašiusi poliklinikoje, visada jaučiu rūpestį ir meilę.

  Ji verta būti metų kauniete! Linkiu sėkmės.

 27. DAUG GARSIU MOTERU GYVENA KAUNE,VIENOS GARSIOS SAVO DARBSTUMU,KITOS DARBE SUKASI LYG BITUTES ATIDUODAMOS ZMONEMS SAVO ZINIAS ,UZUOJAUTA,PATARIMUS. GAL TODIEL DAUGELIS PACIANTU IS KALNIECIU POLIKLYNIKOS ISEINA SU TIKEJIMU, KADNETIKETAI UZKLUPUSI LIGA TRAUKIASI. TAI DIDELE DALIMI PRIE ZMONIU SVEIKATINGUMO PRISIDEDA KALNIECIU POLIKLYNIKOS DIREKTORE VIRGINIJA GAILIENE. KAD IR KA BERODYTU BALSAVIMO SKAICIAI KURIE NE VISADA PARODO ZMOGAUS ATJAUTA KITAM. TODEL AS MATAU SIA MOTERI IR ZMOGU STOVINTI TARP PACIANTO IR LIGOS KAIP PROFESIONALA .TAD GEROS MOTERS DIENOS MIELOSIOS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *