Violeta Bakutienė

0
0Visuomenininkė, Kauno slaugos ligoninės savanorė šiuo metu didžiąją savo laiko dalį skiria gyvenimo nuskriaustiesiems, sunkioje situacijoje atsidūrusiems žmonėms.

“Labai gera gyventi, kai gali padėti. Fiziškai būna sunku visur spėti, bet širdyje labai gera. Tikiu, kad su savo programa žmonėms atnešu ramybės. Esu labai laiminga”, – kalbėjo V.Bakutienė.

Ne tik šios medicinos įstaigos ligoniams ir personalui ji jau apie 20 metų nemokamai organizuoja dvasingumo valandas, švenčių paminėjimus. Visuomenininkė taip pat rengia autorines literatūrines-muzikines kompozicijas tautinės savimonės temomis mokyklose, veda literatūros vakarus, susitikimus su rašytojais, skaito lietuvių autorių kūrybą.

“Už Violetą, be galo šiltą ir jautrią moterį, savo pavyzdžiu liudijančią artimo meilę bet kuriam jos gyvenime sutiktam žmogui, šeimą, kaip didžiausią vertybę, lietuviško žodžio grožį ir galią!” – žavisi V.Bakutiene skaitytojai.

Ji buvusioje Lietuvos veterinarijos akademijoje 40 metų dirbo Studijų skyriaus vedėja, kartu buvo ir kultūros renginių organizatorė.

Antrame etape surinkti balsai: 2053

33 thoughts on “Violeta Bakutienė

 1. Violeta Bakutienė, lituanistė, 40 metų dirbo Veterinarijos akademijoje.
  Ji ruošia autorines literatūrines – muzikines kompozicijas tautinės savimonės temomis mokyklose, veda literatūrinius vakarus, susitikimus su rašytojais, skaito lietuvių autorių kūrybą. Yra Petrašiūnų Slaugos ligoninės savanorė ir organizuoja ten dvasingumo valandas, švenčių paminėjimus. Organizuoja naujų knygų pristatymus, susitikimus su menininkais, literatūrines popietes Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kauno kultūros namuose. Violeta yra įrašiusi 12 programų Marijos radijuje. M. K. Čiurlionio dailės muziejuje 100-osioms M. K. Čiurlionio mirimo metinėms buvo skirtas ciklas renginių įvairių mokyklų mokiniams ir apie egzistencines vertybes, sukūrusi literatūrinę – muzikinę kompoziciją „Prabilęs pasauliui savita kalba“.
  Violeta rašo laiškus savo mokytojams, kurie dėl sveikatos negali išeiti iš namų, o laiškai jiems yra „langas į pasaulį“… Taip, kaip jos programos, kurias klauso negalias turintieji, kurios teikia dvasios atgaivą artrito klubo ligoniams, šviečiamąją veiklą skiria ir senjorams, ir universitetų studentams. Su žurnalisto, publicisto bei keliautojo pastabumu ir spinduliuojančia meile žmonėms Violeta rašo ir ESĖ, kurias siunčia visiems, kuriam reikia jos pagalbos, os sielos šilumos.

 2. Sveiki Violeta tikrai verta patekti i Kauniecio desimtuka del jos skleidziamo gerumo, labdaros, zodzio grozio, zmogiskuju vertybiu puoselejimo visoms zmoniu amziaus grupems

 3. Miela Violeta, mes, buvusieji bendradarbiai jus palaikome, nes puikiai pažįstame ir žinome, jog jūs verta būti pastebėta ir įvertinta.
  Gaila, jog šie rinkimai vyksta tik aklo balsavimo būdu, o ne pagal nuopelnus, darbus, tikrąsias vertybes – tai ką viena ar kita moteris yra GERO kauniečių labui nuveikusi.

 4. Dešimtmetį stebėjausi Jūsų, Violeta, šiluma ir kilnumu. Esate verta ne tik Kaunietės titulo, esate Žmogus didžiausia prasme.

 5. Violetą pažįstu dar nuo vaikystės laikų. Kartu lankėme sportinės gimnastikos treniruotes.Visada išlaikyta, santūri,nuoširdi. Labai norinti bendrauti, atvira žmogui, norinti bendrauti, susirašinėti. Teko dalyvauti jos vedamuose renginiuose, spinduliuoja šiluma, dvasingumu, profesionalumu, o jos laiškai-visada pakylėja ,verčia sustoti ,pamąstyti, įsigillinti.
  Siūlyčiau visiems balsuoti už Violetą Bakutienę.Ji tikrai verta metų kaunietės vardo.

 6. Už Violetą, be galo šiltą ir jautrią moterį, savo pavyzdžiu liudijančią: artimo meilę bet kuriam jos gyvenime sutiktam žmogui, šeimą, kaip didžiausią vertybę, lietuviško žodžio grožį ir galią!

 7. už Jūsų meilę gimtajam žodžiui ir supantiems žmonėms. Šilumos ir dvasios palaimos sulaukus kūdikėlio Jėzaus gimimo.Gražių ir rmių švenčų.

 8. Jau 20 metų,kai Valstybė, turėdama gerai apmokamą personalą, nieko nedari tautinės savimonės ugdymo srityje, todėl šią spragą jau daugelį metų bando užpildyti Violeta Bakutienė. Šį darbą Violeta atlieka neatlygintinai. Ši veikla niekada neįėjo ir nešeina į jos tiesiogines pareigas. Tokių pavyzdžių vis dar trūksta ir kauniečiams-sąmoningiausiems Lietuvos gyventojams…
  Pagarbiai,
  Antanas

 9. Pažįstu Violeta daug metų. Daug savo širdies šilumos ir laiko ji atidavė, kad praskraidintų ligonių, neįgalių žmonių dienas. Visada atsišaukia ir dalinasi savo laiku ir širdies šiluma. Jai yra dėkingi begalės žmonių. Džiaugiasi Slaugos ligoninė turėdama jau daugybę metų tokią šaunią – vieną pirmųjų savanorių Lieuvoje Violetą!

 10. Ponia Violeta tikrai nusipelno visokeriopos pagarbos ir padėkos, kaip nepaprastai harmoninga asmenybė ir moters bei kūrėjos etalonas.

 11. Pazistu Violeta jau 11 metu.Dekoju likimui,kad sutikau savo gyvenime toki ZMOGU kaip Jus Violeta.
  Labai daug graziu akimirku,mes jau buvusieji bendradarbiai Busto administravimo agenturos,praleidom su Violeta Bakutiene.
  Siulyciau visiem balsuoti uz Violeta Bakutiene,ji iykrai verta metu kaunietes vardo.

 12. Už Violetą!Nuostabų, kilnų šiltą žmogų, žavią moterį,ypatingą organizatorę…Kaunas turi Jus 🙂 AČIŪ, KAD ESATE

 13. Voleta, mes už Jus keliame daug rankų. Jūsų vedami koncertai, surengtos popietės praturtino būsimų policininkų, pasieniečių akiratį. Ačiū Jums taria
  Viešojo saugumo fakulteto bendruomenė.

 14. Violeta, sveikiname patekus į garbingą šešetuką. Mes, buvę benradarbiai,jus palaikome ir linkime sėkmės.

 15. Optimistė ir užkrečianti optimizmu kitus.Didelės širdies ir darbščių ,švelnių rankų žmogus.Nepailstanti dalintis, domėtis, burti, kviesti viskam, kas šviesu.

 16. Sveikinu, Violeta, kad pakliuvot i šešetuką. Taip ir turėjo būti, o dabar linkiu sėkmės einant į pirmąsias gretas…

 17. Violeta – išskirtinio dvasingumo, tolerancijos, jautrumo, nuoširdumo ir dėmesingumo kiekvienam sutiktajam, nesvarbu ar pastarąjį užklupo didžiulė netektis ar neeilinis rūpestis. Ir nesvarbu, kokie bus galutiniai šio gražaus konkurso rezultatai – Violeta visada bus viena iškiliausių Kauno asmenybių

 18. Miela Violeta, ačiū, kad Jūs esate. Apie jus prirašyta tiek nuostabių žodžių, kad nebežinau ką ir bepridėti. Mes, kupoliečiai dainomis, žodžiais ir siela tik už Jus.

 19. Gerb. Violeta- tai nuostabus žmogus, su kuriuo teko susistikti buvusioje LVA. Sėkmės JUMS BŪSIMOJI METŲ KAUNIETE.

 20. Violeta, negaili savo asmeninio laiko, kantrybės, nuoširdumo, esi daugelio gerbiama ir mylima dėl pasiaukojimo visų kauniečių gerovės. Sekmės būti išrinktai.

 21. Sveikiname.
  Violeta verta Kaunietės titulo. Ji savo laiką, talentą , jėgas skiria švietėjiškai veiklai, lietuvių kalbos grožio puoselėjimui , geriems ir gražiems darbams.
  Palaikykime Violetą. Sėkmės.

 22. VIOLETĄ pažįstu seniai.,esam klasės draugės.Jau ir tada pasižymėjo kaip puiki literatė,nuoširdi draugė ir linksma pašnekovė.Stebiu ir dalyvauju jos renginiuose,žaviuosi jos kūryba ir energija.,sugebėjimu užjausti žmogų ir padėti.Ir visą tai suderinti ,būnant žmona,mama ir pačia nuostabiausia močiute pasaulyje !!! linkiu sėkmės.
  Ji verta BŪTI GERIAUSIA!!!!!!!

 23. Violetos palinkėjimas „neprasilenkime skubėjimuose“ – tapo mūsų šūkiu. Balsuojame už šią iškilią moterį, džiaugdamiesi pažintim su Ja…

 24. Violeta dalina kauniečiams (ir ne tik) brangiausią turtą – širdies šilumą ir atjautą. Žmonės, kuriems gyvenime gal liko tiek nedaug (atminties praradimas, negalia), kurie ne visi gali ir „ačiū“ ištarti – jie jaučia Violetos globą, tikrą krikščionišką meilę ir rūpestį. Violetos žodis gydo, ramina, paguodžia. O motyvacija darbams ne pareigos ar pinigai – tik gera širdis.

 25. Gerb. Violeta, JŪS- išskirtinė asmenybė, ypatingas žmogus savo sugebėjimu dalinti meilę , gėrį žmonėms. Savo žodžiu Jūs suteikiate mums didelį džiaugsmą ir atgaivą sielai.

 26. Violeta, dekojame uz prasmingus jusu renginius, kurie praskaidrina gyvenimo kasdienybe ir suteikia palaimos sielai. Jus verta sio garbingo titulo.

 27. Turėjau galimybę ir garbės dalyvauti Jūsų vedamuose renginiuose, klausytis Jūsų eilių ir nuostabaus balso. Tai ką Jūs dovanojate žmonėms yra kaip MAŽAS STEBUKLAS.Jūs dovanojate žmonėms gerumą, patriotizmo suvokimą ir didelę meilę.

 28. Apie Violetos neišpasakytą šaunumą žino visi Ją pažįstantieji. Mums jau seniai esi Metų kaunietė, ir ne tik 2012-ųjų… Džiaugiamės, gėrimės, mylime!

 29. Teko dalyvauti aviacijos veteranų minėjime, minint Vasario 16 ir paminklinės lentos atidengimą Jonui Balčiūnui.Tai Violetos pravestas minėjimas tarsi pakėlė manę vienu laipteliu aukščiau,Kaip reikia tokių žmonių kurie sugeba pateikti žmonėms gėrį ir šilumą.Nustebino.Daug sveikatos ir kantrybės Violeta, nešant žmonėms gėrio žiburėlį.Su pagarba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *