Rūta Meilutytė

0
0 

„Metų kaunietė 2012“

Penkiolikametė kaunietė prie iškovoto olimpinio aukso medalio neseniai vykusiame Pasaulio plaukimo čempionate pridėjo dar du aukso ir vieną sidabdro medalį. Ši plaukikė visus žavi ne tik savo sportiniais pasiekimais.

Po svaiginamų rezultatų olimpiadoje ir pasaulio čempionate R.Meilutytė išliko tokia pati kukli, draugiška ir paprasta. Treneris Jonathanas Ruddas džiaugiasi, kad sprtininkė veltui nešvaisto savo talento, treniruojasi labai noriai ir atsakingai.

Kaunietė kruopščiai renkasi maistą, vertina miegą, nesusigundo kitomis sporto šakomis, taip siekdama apsaugoti savo kelius ir alkūnes. Bendraamžių vakarėliuose R.Meilutytė – reta viešnia, tačiau tai netrukdo jai išsaugoti puikų humoro jausmą ir pasaulio žiniasklaidą pavergti išskirtinėmis būdo savybėmis.

Antrame etape surinkti balsai: 6589

59 thoughts on “Rūta Meilutytė

 1. Būdama jauna savo jėgomis sugebėjo išgarsinti visos Lietuvos vardo ir jo neišsižada. Šaunuolė mergina, verta pagerbimo ir iš gimtojo miesto.:)

 2. Už Rūtelę, nuostabią mergaitę, kuri dar tokia jauna ir nuoširdi ir toliau siekia savo tikslų. Sužavėjo savo paprastumu ir kuklumu. Pirmyn Rūtele siek savo tikslų ir pergalių. Mes didžiuojamės tavimi!

 3. už širdies pašėlusį plakimą, už džiaugsmo ašaras, už triumfo ir pasididžiavimo jausmą, vaikišką kuklumą, suaugusio žmogaus užsispyrimą, už kantrų, pasiaukojamą darbą. Už tai, kad apie Lietuvą staiga sužinojo visas pasaulis.

 4. Čia tai kovotoja, tik tokie žmonės ir gali suvienyti tautą. Kuo stipriausios sveikatos ir dar daug laimėjimų, tegul garsina Lietuvą

 5. Už Rūtą Meilutytę – ŽMOGŲ grąžinusį pagarbą plaukimo sporto šakai, šiuo metu geriausiai garsinančiai Lietuvos valstybę pasaulyje.

 6. Šaunuolė!Šitiek medalių pelnė – tikras talentas, o be to ir be galo darbšti. Kad daugiau tokio jaunimo…

 7. Tik už Rūtą. Paprasta, nuoširdi, darbšti. Visiems jauniems žmonėms puikus pavyzdys, kaip reikia kibti į gyvenimą. Kovoti ir laimėti.

 8. Lietuvos pasididžiavimas!
  Nuostabu, kad tokia jauna mergaitė yra tokia atkakli, nuoširdi, paprasta, ypatingai pabrėžianti atsidavimą savo šeimai, savo miestui, savo Tėvynei.
  O, kad mes visi taip mąstytume, greitai pakeltume savo Tėvynę!
  meldžiu Dievą, kad saugotų ją nuo traumų, palaimintų jos asmeninį gyvenimą.
  Tik už Rūtelę

 9. Apie kitas moteris mazai kas zino O R. meilutyte isgarsino lietuva visam pasauliui.Ir ne kai kuris jaunimas neparsidave Anglams.Rata tokiu )

 10. Sveikinimai!!! Taip ir maniau, kad tu laimesi, nes tu verciausia MK titulo kandidatė buvai. Sėkmės varžybose, bei treniruojantis. Linkiu didelio pasisekimo 2013 m. pasaulio 50 m baseino čempionate!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *