Rasa Bortkevičienė

0
0img608082

Būtina nuolat keistis, nuolat papildyti savo žinias. Tai svarbu visų profesijų atstovams, o ypač pedagogams. Tad Kauno pedagogų kvalifikacijos centro (KPKC) direktorė Rasa Bortkevičienė yra atsakinga už itin jautrią sritį, turinčią didelės įtakos ištisoms kartoms.

„Man patinka aktyvus gyvenimas, iššūkiai ir galimybės išbandyti save įvairiapusėje veikloje“, – teigė R.Bortkevičienė, besistengianti nuolat mokytis ir tobulėti pati. Tokį ji įsivaizduoja ir tikrą pedagogą.

Siekiama, kad mokyklų vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų, mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų ir kitų suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimas neapsiribotų vien asmeniniu tobulėjimu, kuris yra itin svarbus. Centro veikla apima ir materialinės bazės stiprinimą, naujų technologijų diegimą. Viena KPKC prioritetinių veiklos krypčių – pedagogų darbo sąlygų ir mikroklimato gerinimas.

Beje, R.Bortkevičienės vadovaujamas centras atviras ne tik pedagogams. Biblioteka – informaciniu centru, regioniniu vokiečių kalbos kvalifikacijos kėlimo centru gali naudotis visi norintieji, kaip ir lankyti įvairias čia rengiamas paskaitas, užsiėmimus, kūrybines dirbtuves

 

56 thoughts on “Rasa Bortkevičienė

 1. Labai atsakinga moteris, rimtai žiūri į savo darbą ir mokytojų švietimą. Manyčiau, jog tikrai verta būti ne tik nominuota, bet ir išrinkta METŲ KAUNIETE.

 2. Rasa Bortkevičienė labai dalykiška ir efektyvi vadybininkė. Kiek teko turėti su ja reikalų, organizuojant įvairius mokymus, tai viskas būdavo suorganizuojama šveicariško laikrodžio tikslumu ir be jokių trukdžių. Kad tokių vadovų Lietuvoje ir Kaune būtų kuo daugiau.

 3. Rasa – vadovas lyderis. Bendraujanti ir bendradarbiaujanti su Lietuvos švietimo centais. Dalijasi darbo patirtimi, konsultuoja komandinio darbo, organizacijos stiprinimo, pokyčių valdymo, darbuotojų motyvavimo ir kitais kvalifikacijos tobulinimo klausimais.
  Darbšti, draugiška, visada turinti idėjų, mokanti dalintis, dirbti komandoje.

 4. Rasa yra isskirtine asmenybe, be galo rupestinga, veikli, darbsti, nuolat tobulejanti.
  Atsidavusi darbui ir organizaciniai veiklai, taciau tuo paciu yra tobula vyresnioji sesuo!

 5. tiesiog dirba gerai savo darbą kaip ir šimtai moterų, bet ji niekuo neišsiskiria iš kitų. Aš balsavau už Džordaną. Juk ne kiekviena moteris gali taip atsitiesti

 6. Gerbiama Rasa Bortkevičienė, KPKC nuostabi direktorė, labai nuoširdžiai bendrauja su pedagogais, pataria, paaiškina, pasiūlo idėją geresniam moksleivių ugdymo procesui.
  Balsuoju už geriausios ir prasmingais darbais švietimo srityje specialistės nominaciją Kauno mieste.

 7. Rasa Bortkevičienė – Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė – savo pasiaukojamu darbu ir asmeniniu pavyzdžiu subūrė tokį kolektyvą, kurio veikla įkvepia kiekvienos mokyklos pedagogus našiam, prasmingam ir kūrybingam darbui, nuolatiniam tobulėjimui. Neužmirštami ir mokytojai senjorai, kurie kviečiami į III amžiaus universiteto renginius, organizuojamus KPKC. Direktorė visada energinga, iš jos spinduliuoja santara tarp minčių, žodžių ir darbų, sudėtingose situacijose išsaugo šaltakraujiškumą. Ji verta Metų Kaunietės titulo.

 8. Nelabai suprantu kas per pasiekimai. As nieko pries jus neturiu, bet atleiskit kazkokiu ypatingu ir zinomu pasiekimu nematau. Pirmakart girdziu apie tokia

 9. Veiklumas. Energingumas. Kūrybiškumas. Atsakomybė. Padorumas. Empatija. Mokėjimas sutelkti žmones bendram darbui. Tai tik dalis savybių, kuriomis išsiskiria Rasa Bortkevičienė. Pasitikiu šiuo žmogumi. Ji verta garbingo Metų kaunietės titulo.

 10. Kauno Pedagogų Kvalifikacijos Centro direktorė p. Rasa Bortkevičienė yra be galo šiltas, nuoširdus, kompetentingas žmogus ir vadovas, suburiantis ne tik pedagogų centro, bet ir viso Kauno miesto žmonių bendruomenę. Ji inicijavusi ir parengusi daugybę Europos Sąjungos projektų, įvairių renginių, seminarų, kurie moko kiekvieną iš mūsų nesustoti, šviesti ir mokytis visą gyvenimą. Pedagogų, kultūros atstovų ir senjorų bendruomenės labai palaikome šį žmogų, linkėdami visokeriopos sėkmės ir įvertinimo, siekiant METŲ KAUNIETĖS titulo, kurio ji iš tiesų labai verta. Pavydžių žmonių ir piktų komentarų sulaukiame mes visi, tiesiog atleiskime jiems ir eikime pakelta galva tik pirmyn. Sėkmės Jums gerb. Rasele!

 11. Gerb. Direktorė – išskirtinė asmenybė: kūrybinga, įkvepianti, atvira naujovėms, visada puikiai nusiteikusi, tolerantiška. Ir dar – elegantiška Moteris.

 12. JUA KELETĄ METŲ BNEDRADARBIAUJU SU P. rASA IR JOS VADOVAUJAMU CENTRU. nEKALBĖSIU APIE PUIKIAS PROFESINES SAVYBES: VISKAS VISADA LAIKU, IKI MINUČIŲ, VISKAS TAI- KO REIKIA ŠIANDIENOS PEDAGOGUI. PAMINĖSIU KITKĄ- JOS CENTRE RANDA VIETĄ JAUNIEJI MENININKAI, TAPYTOJAI , BIBLIOTEKOJE- RAŠYTOJAI.. CENTRAS DIRBA KAIP TIKRAS KULTŪROS LOPŠYS.. ŠIANDIENS KOMERCIONALIZAVIMO KONTEKSTE-TAI PUOSELĖJAMA ŠILTA OAZĖ… MIESTUI DŽIAUGSMAS TURĖTI DAR TOKIŲ, ŽYDINČIŲ (TIESIOGINE PRASME- VISĄ VASARĄ DŽIUGINO AKIS APSODINTAS GĖLĖMIS CENTRAS, ŠVYTI VISUS PRAEIVIUS DŽIUGINA GĖLYNAI) KULTŪROS OAZIŲ.. DŽIAUGIUOSI P. RASA, JOS KOMANDA.. INDĖLIU MIESTUI.. VAIVA

 13. Direktorė Rasa Bortkevičienė yra nuostabus Žmogus. Iniciatyvi, atvira naujovėms ir permainoms vadovė, siekianti nuolat tobulėti, mokytis ir tuo užkrečianti aplinkinius. Daug pasiekusi profesinėje srityje – tik jos profesionalumo, sunkaus ir ilgo darbo dėka Kauno pedagogų kvalifikacijos centras tapo vienas pirmaujančių akredituotų suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo institucijų Lietuvoje.
  Tikrai verta Metų kaunietės titulo – visada nusiteikusi optimistiškai ir pozityviai, elegantiška, pasitempusi, nuoširdi, jautri, išklausanti, patarianti ir geranoriškai padedanti išspręsti problemas, tikras pavyzdys daugeliui!

 14. Ponios Rasos asmenyje puikiai derinasi moteriškas žavesys,intelektas,išmintingi vadybiniai sprendimai.Tokios moterys ne tik puošia miestą,bet prisideda prie jo gerovės.Jos subtiliai nudirba tokius darbus,kuriais mes,vyrai,galime tik žavėtis.

 15. Centro Direktorė yra labai altruistiška, sąžininga, visada pasirengusi padėti kitiems. Ji yra lyderė, kurios dėka Kauno pedagogų kvalifikacijos centras yra žinomas ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

 16. Direktorė Rasa Bortkevičienė yra iniciatyvi, atvira naujovėms ir permainoms vadovė, nuolat atnaujinanti tiek mūsų visų žinias, tiek aplinkas. Atkreipiu dėmesį – šiandienis pedagogų kvalifikacijos centras tiesiog papuošė praspektą. Jos atsakingo ir kryptingo darbo dėka Kauno pedagogų kvalifikacijos centras tapo vienu pirmaujančių akredituotų suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo institucijų Lietuvoje. Savo išmintingais vadybiniais sprendimais bei patarimais kolegoms direktorė Rasa „pastūmėja“ siekti inovacijų ir kitus kolegas, dirbančius švietimo institucijose ir ne tik.
  Džiaugiuosi kad Kauno pedagogų kvalifikacijos centras turi tokį vadovą – optimistą, nuoširdų ir jautrų žmogų, gebantį sujungti senas tradicijas, inovacijas ir rasti laiko kiekvienam žmogui, kuriam reikia patarimo ar kvalifikuoto sprendimo.

 17. Palaikau Rasos kandidatūrą, nes ji puiki vadovė, telkianti komandą tikslų įgyvendinimui, prisidedanti prie visų Kauno mokytojų tobulėjimo ir švietimo sistemos kaitos.

 18. Rasa Bortkevičienė yra puiki vadybininkė, puikiai išmananti švietimo politiką, gebanti suburti komandą ir pasiekti puikių rezultatų. Jos veikla labai gerai žinoma ne tik Kauno mieste, bet ir respublikoje. Jos vadovaujamas pedagogų kvalifikacijos centras dirba kaip nacionalinis centras, apjungiantis bendrose veiklose kitus švietimo centrus, pritraukiantis kelti kvalifikaciją pedagogus ir iš kitų miestų.
  Rasa yra ne tik energinga, iniciatyvi, itin imli naujovėms, bet ir labai šiltas, nuoširdus žmogus. Tokius žmones reikia branginti, skatinti ir jais didžiuotis. Visokeriopos sėkmės, Tau Rasa!

 19. Nuostabi moteris. Bendradarbiaujame ne pirmus metus, galime atsiliepti vien tik puikiais žodžiais, p. Rasa turi nugalėti šiemet !

 20. Bendradarbiaujame daug metų. Ko gero aštuonetą. Dalykiškai, profesionaliai. Visada taktiškai, visada atsakingai. Publikuojame ne mažai tekstų apie centro veiklą. Ji tikrai gyva ir įdomi. Manau tai labai priklauso nuo vadovo. Ir dar manau, kad centro direktorė geba suburti žmones, palaikyti ryšius, tai kalba apie gebėjimą būti lydere ir yra itin šiuolaikiška, itin svarbu švietimo kaitos procesuose.

 21. Bendraujame ir bendraujame su gerbiama p. Rasa daugelį metų. Nuostabi ir profesionali kolegė, puiki direktorė. Visuomet turi tvirtą savo nuomonę, visuomet geros nuotaikos, visuomet pasiruošusi kiekvienam padėti, patarti. Labai kūrybinga, mėgstanti knygas, meną, keliones, teatrą. Palaikau jos kandidatūrą. Miela p. Rasa yra verta Metų kaunietės titulo. Jai linkiu:
  Ramybės – širdžiai,
  Išminties – protui,
  Šypsenos – veidui,
  Meilės – gyvenimui.
  SĖKMĖS.

 22. Dėkojame ir džiaugiamės p. Rasos kompetencijomis, gebėjimais teikti išsamią informaciją, bendrauti ir bendradarbiauti.

 23. Kauno pedagogų švietimo centro direktorė Rasa Bortkevičienė per savo darniai dirbančio kolektyvo veiklas susijusi su daugeliu kauniečių – mokytojai mokymuose įgytas kompetencijas pritaiko dirbdami su mokiniais ir jų tėvais. Be to, Centro renginiuose dalyvauja ne tik pedagogai, bet ir kiti kauniečiai. Rasa Bortkevičienė nusipelno Metų kaunietės titulo – išmani vadovė, draugiška kolegė, kompetentinga patarėja ir ekspertė, visada graži ir maloni, visus sutinkanti ir palydinti su šypsena…

 24. Labai norėčiau, kad iniciatyvūs, kūrybingi, optimistiški ir bendruomeniški žmonės būtų pastebėti, įvertinti, pripažinti. Tokia yra Rasa. Linkiu didžiausios sėkmės ir žinau, kad ji tikrai verta Metų kaunietės vardo.

 25. Dėka šio žmogaus iniciatyvumo, nerimastingumo, ryškių lyderio savybių KPKC yra žinomas ne tik mieste, bet ir už respublikos ribų. Dėkojame ir linkime sėkmės.

 26. Džiaugiuosi pažinusi šį žmogų. Visuomet malonu bendradarbiauti su direktore Rasa, nes bet kuriuo metu ji išsprendžia dalykinius klausimus, išklauso, pataria kolegoms. Linkime jai sveikatos, ištvermės. ko geriausios kloties.

 27. Rasa Bortkevičienė – puiki vadovė, gebanti pamatyti kiekvieną, įvertinti. Iniciatyvi, siekianti puikių rezultatų. Jos dėka – Centras atviras miesto bendruomenei: čia parodos, naujų knygų sutiktuvės, renginiai senjorams. Ponia Rasa verta Metų kaunietės vardo.

 28. Gerbiama Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė, Rasa Bortkevičienė, nuolat rūpinasi vyresnio amžiaus pedagogų lavinimu, ragina juos telktis įvairioms veikloms, itin skatina būti aktyviais net užbaigus darbinę veiklą. Tai dalykiška, konkreti, atsakinga vadovė.

 29. Pareiginga, darbšti, kūrybinga, nuoširdi – tokia ta Rasa. Ji tikrai verta Kaunietės vardo, nes jos ir jos vadovaujamo centro veiklos rezultatus mato ne tik Kauno švietimo bendruomenė. Linkiu didelės sėkmės.

 30. Ponia Rasa – puiki vadovė, iniciatyvi, kompetetinga, nuoširdi , jautri , įsiklausanti , patarianti , reikli sau ir kitiems . Dirba miesto bendruomenei. Ši moteris verta Metų kaunietės titulo.

 31. Labai organizuota, komunikabili, išmintinga vadovė. Jos dėka Kauno pedagogų kvalifikacijos centras vienija Kauno ir visos Lietuvos pedagoginę bendruomenę.

 32. Santūri, o kartu ir linksma, draugiška, , kūrybinga, reikli sau ir aplinkiniams, jaučianti išskirtinę kokybę ir estetiką. Tokia ir yra mūsų Rasa. Linkiu sėkmės!

 33. Trapi ir tvirta, jautri ir reikli, nuoširdi ir principinga, atvira naujovėms ir pagarbi tradicijoms – tokių, rodos, nelengvai suderinamų priešybių dermė slypi šios gabios Vadovės, elegantiškos Moters asmenyje. Ji neabejotinai verta garbingo vardo.

 34. Rasa labai kūrybinga, dalykiška, atsakinga, kompetentinga. Turi daug idėjų ir visada siekia darbų kokybės. Sėkmės!

 35. Rasa puiki vadovė ir asmenybė. Jos vadovavimo metu pasikeitė centro veikla. Miela ir įdomu tapo lankyti seminarus, kursus, parodas. KPKC tapo pedagogų traukos centru kelti kvalifikacijai. Šaunuolė, taip ir toliau laikykitės, būkite pedagogų mylima ir gerbiama.

 36. Tikra Rasytė su kasytėm… Ne tik gerbia, bet ir myli ją visa pedagogų bendruomenė: kolegos — už dėmesingumą, protingą reiklumą, širdies gerumą, mokytojai — už dalykinę kompetenciją, motyvuojantį požiūrį į nuolatinį mokymąsi, šiltą priėmimą seminaruose.

 37. Rasa – gera savo įstaigos strategė, turinti ateities viziją ir jos atkakliai siekianti, puiki ir besidalinanti kolegė, visad turinti idėjų ir pasiūlymų, įdomi pašnekovė, gera ir nuoširdi draugė. Nuoširdžiai linkiu jai sėkmės visuose sumanymuose!

 38. Veikla, kurią vykdo Rasa ir jos vadovaujama komanda ilgalaikė, formuojanti naują Lietuvos žmogų. Šis darbas reikalauja aukštų asmeninių kompetencijų, meilės žmogui ir įžvalgų ateičiai.
  Rasa verta aukščiausių įvertinimų.

 39. Rasa yra puiki vadovė ir savo srities profesionalė. Tokių žmonių dėka yra didinamas mokytojo profesijos prestižas, kadangi nuolat vykdydamas pedagogų kvalifikacijos tobulinimo veiklas, centras skatina mūsų miesto mokytojus semtis naujovių, dalintis patirtimi Lietuvoje bei už jos ribų. Tai padeda mūsų vaikams užtikrinti šiuolaikišką ir kokybišką ugdymą.

 40. Rasa puikus, kompetentingas, savo darbą ir žmones mylintis žmogus. Visi, atėję i KPKC, jaučiasi laukiami. Direktorė mato kiekvieną žmogų. jeigu reikia, padeda. Tokio dėmesio mokytojui, kokį jaučiame šioje įstaigoje, retai kur rasi. Nuoširdžiai sveikinu gerb. Rasą ir tikiuosi, kad bus išrinkta Metų kauniete.

 41. Rasa Bortkevičienė už nuopelnus Kauno miestui apdovanota 3-iojo laipsnio Santakos garbės ženklu, burmistro Jono Vileišio žalvariniu medaliu; I-ojo laipsnio LPKTS žymeniu „Už nuopelnus Lietuvai“, Kauno miesto Mero, LR Švietimo ir mokslo ministro, Sąjūdžio Kauno tarybos, Europos Parlamento nario Zigmanto Balčyčio, LR Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo Vydo Gedvilo, LR Seimo švietimo ir mokslo ir kultūros komiteto pirmininko Valentino Stundžio, LR Seimo narių Vincės Vaidevutės Margevičienės, prof. Algimanto Dumčiaus padėkos raštais.

 42. Greičiausiai kiekvienas mūsų Metų Kaunietę įsivaizduojame skirtingai: vieni iš tokios moters tikisi aukštų pasiekimų karjeros srityje, kiti – aktyvaus dalyvavimo visuomeninėje veikloje, tretieji – charizmos ir gebėjimo burti, padrąsinti žmones drauge siekti miesto gerovės. Didžiuojuosi turėdama Mamą, kuri geba suderinti visas šias savybes: būdama puikia savo srities specialiste, ji visuomet išlieka atvira tobulėjimui bei inovacijų taikymui. Į darbą ji žiūri ne tik kaip į oficialias pareigas, tačiau nuolat nuoširdžiai rūpinasi miesto švietėjų ir gyventojų poreikiais, siekdama, jog jos darbovietė taptų švietimo židiniu įvairaus amžiaus žmonėms. Dėl šių priežasčių Mamą visuomet laikiau žmogumi, tiesiančiu tiltus betarpiškam bendravimui bei jungiančiu skirtingo amžiaus, pažiūrų bei profesijų atstovus. Mano manymu, būtent tokia – įvairiapusiška, nuolat tobulėjanti, elegantiška ir pasitempusi, tačiau drauge ir spėjanti pasirūpinti kiekvienu, prašančiu pagalbos, Moteris nusipelno Metų Kaunietės vardo!

 43. P. Rasa – šviesus žmogus, idealiai atliekantis savo misiją. Žmogus – Kristupas Kolumbas. Kauniečiai didžiuojasi Jumis ir palaiko. Sėkmės Jums. Jus turite laimėti.

 44. Nuoširdžiai vertinu Jūsų organizacijos veiklos nuoseklumą, idėjų novatoriškumą, įsiklausymą į pedagogų problemas ir atsidavimą darbui. Dėkoju už pagalbą, konsultacijas, konferencijas, seminarus. Jūs verta būti išrinkta Metų Kauniete.

 45. Džiaugiuosi galimybe vesti seminarus, dalyvauti susitikimuose su vokiečių kalbą populiarinančiais pedagogais Kauno pedagogų kvalifikacijos kėlimo centre. Visuomet nustembu renginių gausa šiose jaukiose, moderniai įrengtose patalpose! Sėkmes vadovei Rasai Bortkevičienei šiuose moteriškuose rinkimuose!

 46. Rasa Bortkevičienė verta jūsų palaikymo išrenkant ją METŲ KAUNIETE.
  Vadovaudama Kauno pedagogų kvalifikacijos centrui, atgaivino veiklą ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje bei vykdo bendrus projektus su partneriais iš užsienio.
  Rasa Bortkevičienė, įkvepia kolektyvą ieškoti vis daugiau galimybių įtraukti į centro veiklą ne tik pedagogus, bet ir mokinius bei jų tėvus. Šios vadovės dėka, šį centrą aplanko vis didesnė kauniečių bendruomenės dalis, kuri su džiaugsmu atsiliepia į kvietimus dalyvauti jos organizuojamuose renginiuose.
  Metų kauniete turi būti išrinkta moteris, kuri visą save atiduoda Kaunui ir kauniečiams – ir tai yra RASA.

 47. Esu Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus Švietimo komiteto pirmininkas. Visada miela dalykiškai bendrauti su KPKC darbuotojais ir jo vadove Rasa Bortkevičiene. Gerb. Rasa visada geranoriškai nusiteikusi, nuoširdi, pilna kūrybinių idėjų, kompetentinga patarėja, pasižyminti subtiliu pedagoginiu kuklumu, paprastumu ir kartu reiklumu, besirūpinanti miesto mokyklų pedagoginės veiklos kokybe, jos gerinimu, mokytojų akiračio plėtimu. Tai patyrė mūsų Švietimo komitetas, surengęs kartu su KPKC ne vieną renginį.
  Gerb. Rasa Bortkevičienė tikrai verta Metų kaunietės titulo. To ir linkime šiai šauniai moteriai.

 48. Gerbiama Rasa,
  linkiu Jums visokeriopos sėkmės, drąsos priimti profesinius ir gyvenimiškus iššūkius.
  Tikiu, kad įveiksite visus iššūkius, nes Jus to verta.

 49. Beliko lygiai savaitė iki galutinių Metų kaunietės balsavimo rezultatų. Mielajai Rasai mūsų šeima nori palinkėti nenusiminti, jeigu laureate taptų ne ji, neišpuikti, jei šio garbingo vardo būtų lemta pasiekti — juk tai tik žmogaus esmės nekeičiantis žaidimas… Stiprios sveikatos Jums, teisingų darbo sprendimų ir didžiulės laimės asmeniniame gyvenime.

 50. Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė – pasiaukojamu darbu ir asmeniniu pavyzdžiu subūrė darbštų ir kūrybingą kolektyvą, veikiantį ir įkvepiantį kiekvienos mokyklos pedagogus našiam, prasmingam ir kūrybingam darbui, profesiniam tobulėjimui.
  Direktorė visada energinga, dėmesinga kolegoms ir partneriams, visada ištiesia pagalbos ranką. Ji verta Metų Kaunietės titulo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *