19 thoughts on “RAMUNĖ BANIULIENĖ

 1. Puikus Žmogus,Pedagogas,folkloro autentiško propoguotoja,dainininkė,šokėja,Labai rūpinasi mokyklos gerove,Palemono bendruomene ir dar daug galėčiau rašyti.Verta būti Metų Kauniete.

 2. Inovatyvi direktorė- Įgyvendinanti visos dienos mokyklos programą, mokytojo padėjėjo pareigybę, remianti Palemono bendruomenės kultūrinę sportinę veiklą, įkūrusi folkloro ansamblį ,,Bitula“, o Palemono gimnazija tartum avilys, kur mokiniai dainuoja, piešia, groja, sportuoja.

 3. Labai maloni,paprastai bendraujanti,aktyvi bendruomenėsproblemų sprendimuose,džiaugiamės operatyviai sutvarkytu mokyklos stadionu ir kitais mokyklai aktualių darbų sprendimais.

 4. Turtinga MOTERIS, visomis prasmėmis!!! Ši MOTERIS siekia daugiau negu įmanoma.Belieka didžiuotis ir sekti Ramunės pavyzdžiu 🙂
  Nuoširdžiai palaikome mūsų kolegę:)

 5. Aktyviai puoselėja liaudies tradicijas, keleto folkloro kolektyvų vadovė, organizuoja ir remia įvairius Palemono bendruomenės renginius, ypač skatina aktyviai veiklai jaunimą, ne tik Palemono, bet ir visos Lietuvos ateitį. Palemono mokyklos direktorė Ramunė yra verta paties aukščiausio įvertinimo.

 6. Miela Ramune, Labai dźiaugiamės, kad esate mūsu gyvenime, didźiuojamės turėdami nuostabia vadovę, mokytoja , draugę

 7. Miela Ramune, Nuoširdžiai palaikome ,sėkmės Jums visur ir visada
  Esate pavyzdys iš kurio daugeliui reikia mokintis , didžiuojamės ir džiaugiamės ,kad esate su mumis ❤️
  Ačiū už daug daug dalykų ❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *