37 thoughts on “OLIVIJA GUSTIENĖ

 1. Labai kompetetinga,progresyviai mąstanti,sąžininga,100% atsidavusi savo profesijai ir pacientams kardiologė ir moteris.

 2. Nuostabi gydytoja, mama, dukra, draugė, kompanijos siela, sportininkė, visur suspėjanti moteris… Tiesiog Moteris… tokia, kokių daug… Kaune… Todėl ir verta būti Metų Kauniete!

 3. asmeniskai pazystu kanditate.Puiki savo srities specialiste,gera mama,gerai zaidzia tenisa,turi puiku jumora jausma,ir svarbiausia-musu miesto patriote

 4. Puiki savo srities profesionalė. Esu dėkingas gerb.Profesorei už puikiai atitaikytus vaistus, gydant hipertenziją. Nuoširdus AČIŪ!

 5. Pasišventusi savo darbui, nuostabus žmogus, labai padėjo, kad šiandien gyventume. Nuoširdžiai dėkojame.
  Nusipelnė šio titulo.

 6. Puiki dukra, mama, močiutė. Jautri ir pasišventusi savo darbui. Visada siekianti naujų žinių. Aukštos kompetencijos gydytoja. Tai XXI a. moters pavyzdys.

 7. Niekada nepasiduodanti! Žavi, energinga, visada puikios nuotaikos ir gero humoro jausmo! Protinga ir išmintinga moteris, kolege ir vadovė!
  100 proc. Verta šio titulo!!

 8. Esu dėkinga Olivijai už tai, kad vis dar turiu tėtį. Jos laiku suteikta kvalifikuota pagalba ir teisinga linkme nukreiptas gydymas padėjo tėtei išeiti iš kritinės situacijos, sustiprėti ir gyventi iki dabar. Ačiū už suteiktą viltį, padrąsinimą, kai reikėjo apsispręsti, už profesionalumą ir priežiūrą.

 9. Vienintelė verta būti Metų Kauniete. Gerbiu talentingumą, moterišką atsidavimą šiai profesijai, Pasiaukojimą šalise gerovei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *