„Metų kaunietės“ iškilmės – tiesiogiai

0
0„Metų kaunietės 2012“ iškilmės

Kviečiame jus pirmuosius pamatyti ir išgirsti, kas tapo dienraščio „Kauno diena“ rengiamo konkurso „Metų kaunietė“ nugalėtoja. Tokią galimybę turės visi įsigijusieji pakvietimus į finalinį renginį, vyksiantį vasario 9 d. „Žalgirio“ arenos Amfiteatre. Negalinčiuosius atvykti į apdovanojimų vakarą, kviečiame ceremoniją tiesiogiai stebėti internete adresu kaunodiena.lt/mk/.

Apdovanojimų iškilmės prasidės įspūdingu Vilhelmo Čepinskio pasirodymu. Renginyje bus pristatytos visos šešios finalininkės: Jolanta Šmidtienė, Lina Radzevičienė, Liukrecija Navickienė, Meilė Minkauskienė, Rūta Meilutytė, Violeta Bakutienė. Olimpinė čempionė R.Meilutytė į apdovanojimų iškilmes atvyks tiesiai iš Londono.

Finaliniame renginyje pretendentės į „Metų kaunietės“ titulą bus pristatytos trumpais filmukais apie jų gyvenimą ir darbą. Iškilmingumo renginiui suteiks ne tik nusipelniusios moterys, komisijos nariai, kiti garbūs svečiai, bet ir grupė „Acusto“ , modernaus šokio teatras „Aura“.

Apdovanojimų vakare netrūks ir staigmenų, ir subtilių meninių sprendimų. Renginio vedėjai neleis liūdėti, o tikros, nesuvaidintos emocijos kvies grožėtis nuoširdžia švente, skirta moterims, savo darbais garsinančioms Kauną, pagerbti.

Antroji vakaro dalis, kurios metu koncertuos žymusis italas Mike’as Pidone’as ir Kauno diksilendas „DixXband“, bus skirta tik renginio dalyviams. Ji transliuojama nebus.

Renginys prasidės vasario 9 d. 19 val.

Bilietus nuo vasario 1 dienos bus galima įsigyti „Kauno dienos“ redakcijoje, Kęstučio g. 86.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *