„Metų kaunietės“ finalo dalyvės (komisijos narių komentarai)

0
0komisija

Artėja konkurso „Metų kaunietė 2012“ lemiama akimirka. Autoritetinga komisija iš dešimties finalininkių išrinko šešias, jos nuomone, labiausiai vertas šio titulo.

Du komisijos nariai savo sprendimus ir nurodytus motyvus pateikė iš anksto raštu, kiti aštuoni diskutavo, o po to moteris reitingavo „Kauno dienos“ redakcijos posėdžių salėje.
Paaiškėjus rezultatams komisijos nariai apgailestavo dėl vieno: kad finale yra tik šešios vietos.
„Labai vertiname visas moteris, visos kaunietės yra nuostabios“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Kęstutis Ignatavičius, sulaukęs ir kitų komisijos narių pritarimo.

Kauno klinikų direktorius operacinei medicinai prof. Rytis Rimdeika, apžvelgdamas rezultatus, sakė, kad visos pretendentės yra savaip gražios, svarbios ir savaip garsino miestą.
„Nėra kriterijų, pagal kuriuos būtų galima visiškai objektyviai įvertinti, kuri moteris miestui yra svarbesnė, labiau nusipelniusi. Tad reikėtų visas pasveikinti, palinkėti energijos, jėgų ir toliau garsinti miestą“, – kalbėjo medikas.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, greitai apsisprendęs, kuriai pusfinalio dalyvei skirti mažesnį balą, kuriai didesnį, džiaugėsi atspėjęs visą finalininkių šešetuką.
„Visi komisijos nariai esame neabejingi miesto aktualijoms, tačiau esame iš skirtingų veiklos sferų ir moterų nuopelnus kiekvienas vertinome iš savo pozicijų. Vis dėlto daugumos nuomonė sutapo“, – pastebėjo A.Kupčinskas.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis apgailestavo, kad skaitytojai deramai neįvertino Kauno muzikinio teatro solistės Ritos Preikšaitės.
„Jeigu ji būtų patekusi į dešimtuką, tikrai būčiau jai davęs daug balų. Mano palaikymo būtų sulaukusi ir verslininkė Audronė Pocienė“, – tikino B.Žemaitis.

Kauno miesto dekanas, Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios klebonas mons. Vytautas Grigaravičius dešimtuke taip pat pasigedo R.Preikšaitės.
„Ji turi Dievo dovaną, yra labai dvasinga, nuoširdi. Ne tik nuostabiai dainuoja, bet ir padeda žmonėms, yra padariusi daug gerų darbų“, – gyrė V.Grigaravičius.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, savo nuomonę išdėstęs laiške, teigė, jog tokie projektai kaip „Metų kaunietė“ padeda pastebėti nesavanaudiškus darbus, skatina pilietines iniciatyvas ir telkia bendruomenę.
„Juo labiau kad Kaunas ir Kauno kraštas garsėja aktyviomis ir visuomeniškomis dailiosios lyties atstovėmis“, – teigė V.Makūnas.

Konkurso „Metų kaunietė 2012“ nugalėtoja paaiškės vasario 9 d.
Finalinis balsavimas prasidės sausio 10 d. Jis tęsis iki vasario 7 d.
Dienraštyje ir portale www.kaunodiena.lt/mk bus pristatytos visos šešios finalininkės, už kurias galėsite balsuoti jau ir paštu bei internete. Tik nuo skaitytojų balsų priklausys, kuri kandidatė pelnys titulą „Metų kaunietė 2012“.
Konkurso nugalėtoja bus paskelbta finaliniame renginyje, kuris vyks vasario 9 d. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre.

9 thoughts on “„Metų kaunietės“ finalo dalyvės (komisijos narių komentarai)

  1. Aktyvi, visuomeniška, dvasinga, telkianti bendruomenę ir atitinkanti visus šio konkurso kriterijus- Liukrecija Navickienė.

  2. Violetos Bakutienės asmeninė iniciatyva valstybingumo stiprinimui, savanorystes sklaidai, visuomeniškai aktualūs renginiai ir straipsniai ir kita veikla nekelia jokių abejonių nuopelnams, dėl kurių ji pelnytai galėtų būti nominuota „METŲ KAUNIETE“.
    Vargu ar kas sugebės surinkti visus vaizdo ar garso įrašus, publikacijas, SUSKAIČIUOTI PRAVESTUS RENGINIUS ne tik Kauno mieste. O ir surinkus visą medžiagą negalima bus pastebėti svarbiausio dalyko- su kokia meile ir atsidavimu ji puoselėja žmonėse tautinę ir kultūrinę savimonę. Svarbiausiai, kad šiuos visus gražius darbus ji daro vadovaudamasi savanorystės principais.

  3. Mano nuomone,labiausiai verta METŲ KAUNIETĖS vardo yra Neringa Venskienė.Dėl tiesos ji aukoja savo gyvenimą: mylimą darbą,karjerą,ramybę,o gal ir saugų gyvenimą.Aš,už Neringą.Linkiu jai,visokeriopos sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *