Metų kaunietė 2013 – nugalėtoja

Dovilė Bubnienė

Šeštadienio vakarą paskelbtas kauniečių verdiktas – “Metų kaunietės 2013” titulas atiteko menininkei Jolantai Šmidtienei, kauniečiams jau kelerius metus iš eilės dovanojanti Kalėdų stebuklą. Jos sukurta miesto kalėdinė eglė žavi ir miestiečius, ir miesto svečius. Nugalėtoja paskelbta per apdovanojimo iškilmes Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Sveikino šalies vadovė

Garbūs svečiai pradėjo rinktis gerokai iki renginio pradžios. Tarp jų – verslininkai, menininkai, medikai, dvasininkai ir kiti. Laukdami oficialios pradžios jie dalijosi įspūdžiais ir spėliojo, kam šiemet atiteks nugalėtojai skirta unikali juvelyro Mindaugo Juodžio sukurta segė ir stiklo menininko Edmundo Unguraičio statulėlė.

Į iškilmes atvyko ir renginio globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Noriu pasidžiaugti, kad yra tiek daug šaunių moterų. Tokios šventės ir pagerbia moteris, ir pakelia nuotaiką. Svarbiausia, kad Metų kaunietę renka patys miestiečiai. Svarbu, kad pastebimos šalia dirbančios, vaikus auginančios, kuriančios, besistengiančios moterys“, – šventės pradžioje kalbėjo šalies vadovė ir teigė, kad visos šešios finalistės yra vertos laimėti. Anot jos, šiandien paskelbtą Metų kauniete moterį galima vadinti visos Lietuvos moterimi, nes visi Kaune atliekami darbai ir gimusios iniciatyvos yra svarbios visai Lietuvai.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt