Meilė Minkauskienė

0
0Docentė, Kauno klinikų Priešlaikinio gimdymo ir nėščiųjų infekcijos skyriaus vadovė šiemet sausį su kolegomis atliko neeilinę operaciją. Rizikuodama savo sveikata ir gyvybe gelbėjo AIDS ir tuberkulioze sirgusios gimdyvės kūdikį.

„Įtemptų ir stresinių situacijų patiriame kasdien. Jos yra mūsų darbo kasdienybė, – neslėpė medikė. – Bijome infekcijos, bijome sužalojimo, kai susiduriame su agresyviomis ligonėmis, jaudinamės, nes bijome suklysti, pakenkti ir mažam, ir dideliam pacientui. Vis dėlto, jeigu dirbame tokį darbą, vadinasi, adrenalino mums trūksta, mums jo reikia.“
Neišgelbėtų pacientų istorijos, pasak M.Minkauskienės, ilgam įsirėžia atmintin. „Apie juos galvojame dieną ir naktį. Nemiegame, nerimaujame, kalbame“, – pasakojo gydytoja, turinti 15 metų darbo patirtį.

Išgelbėtų pacientų ji nebandė skaičiuoti. „Išgyventi žmonėms padedame ne tik mes, bet yra ir aukštesnės jėgos, sėkmė“, – pastebėjo M.Minkauskienė.

Pasiteiravus apie gerąsias akimirkas, gydytoja jas apibūdino taip: „Niekada nekopiau į kalną, bet jausmas, ko gero, panašus. Euforija ir džiaugsmas, kad viskas baigėsi sėkmingai, kad teisingai pasielgiau toje situacijoje, kad matai laimingą mamą ir laimingą vaikelį.“

Antrame etape surinkti balsai: 2208
Redakcijos siūloma kandidatė

23 thoughts on “Meilė Minkauskienė

 1. Nepaprastai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Tai Žmogus ir Gydytoja iš didžiosios raidės! Apie ją ir jos nuopelnus galima būtų parašyti labai daug. Jos dėka šį pasaulį išvysta laimingi vaikučiai – Kauno ateitis!

 2. Nuoširdi,atjaučianti,supratanti,be galo maloni,visada besišypsanti,negailinti savęs,nuostabi gydytoja,labai džiaugiuosi,kad esu jos pacientė.

 3. Tai meilės savo darbui ir didelio dėmesio, švelnumo žmogui įsikūnijimas, tai tikrai Žmogus iš didžiosios raidės. Linkiu Jums sėkmės miela Gydytoja.

 4. Su šios Gydytojos pagalba pasaulį išvysta nauji kauniečiai. Ačiū Gydytoja už Jūsų pasišvgentimą savo darbui ir už nuostabų anūką.

 5. Didelis ir nuoširdus ačiū už rūpestį,palaikymą,atsidavimą viso mano krikšto dukters nėštumo bei gimdymo metu.Didelis didelis AČIŪ.

 6. Profesionali,kompetentinga savo srities specialistė,besidominti naujovėmis ginekologijoje.Džiaugiuosi,kad teko man su ja susidurti savo gyvenime.Verta metų kaunietės nominacijos.

 7. Dekoju uz atiduma ,uz zmogiska siluma , jautruma bei gebejima buti tikru tikriausia GYDYTOJA .MEILE, jau vien tavo rankos prisilietimas gydo.Aciu,nes paguodei ,raminai ,rupinaisi aukodama save.Lenkiu galva pries tokius medikus.Manau,kad tikrai .esi verta sios nominacijos

 8. Miela kolegė,begalo mylinti savo darbą ir pacientes. Kartu su ja dirbti yra gera ir saugu. Tikrai verta metų kaunietės vardo.

 9. tai Gydytoja is didziosios raides i kuria turetu lygiuotis dauguma gydytoju. .Nuosirdziausias aciu kad si pasauli padejai isvysti ir mano anukams. Sekmes tau darbe ir asmeniniame gyvenime ir as galvoju kad tikrai esi verta tokio apdovanojimo.

 10. Puiki gydytoja, rūpestinga dukra ir mama, savo profesijos žinovė, žmogus į kurį ištikus nelaimei galima kreiptis bet kuriuo paros metu.

 11. Tai netik gera gydytoja,tai gera kaimynė,papraščiausiai geras ir nuoširdus žmogus.Ačiū,kad tu esi Meile,stiprybės Tau!Džiaugiamės ir viliamės,Tu tikrai verta kaunietės titulo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *