Marija Garšvienė

0
0Marija Garšvienė
Marija Garšvienė

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kauno bendrijos pirmininkė tiek įsitraukusi į visuomeninę veiklą, kad laiko sau jai nelieka net ir sulaukus 82 metų.

„Visiems mano sumanymams ir norams – per trumpos dienos. Ne vienas žmogus manęs yra klausęs, ką valgau, kad turiu tiek energijos. Mane išlaiko darbai ir veikla“, – sakė 45 metus Kauno klinikose slaugytoja dirbusi kaunietė.

M.Garšvienė organizuoja įvairius labdaringus renginius, vakarones, paskaitų ciklus pagyvenusiems žmonėms, vaikų globos namų auklėtiniams, neįgaliesiems. Ji rengia įvairias akcijas lietuvybei stiprinti.

„Žmonėms labai svarbios ir vakaronės, kitos šventės. Per jas jie atsipalaiduoja, atsigauna, užmiršta savo vargus“, – kalbėjo M.Garšvienė.

Paskaitų temos pasirenkamos labai įvairios. Viena aktuliausių, pašnekovės nuomone, buvo apie dvasinį tobulėjimą. „Nemažai žmonių būna pikti, pavargę, o po paskaitų ne vienas susimąsto ir nejučia ima keistis“, – pastebėjo bendrijos pirmininkė.

Antrame etape surinkti balsai: 125

9 thoughts on “Marija Garšvienė

  1. Tai LPS ‘Bočiai“ Kauno bendrijos pirmininkė. Virš 80 metų. Neišsenkančios veiklos moteris. Organizuoja ir rengia įvairius labdaringus renginius, vakarones, paskaitų ciklus pagyvenusiems žmonėms. Šefuoja vaikų globos namų auklėtinius, neįgaliuosius, rengia jiems Kalėdines, Velykines šventes su Seniais Šalčiais, dovanomis ir t.t. Rengia įvairias labdaros šventes Kauno Senelių namų gyventojams. Garsina Lietuvos vardą, rengdama labdaringus koncertus užsienio šalių pagyvenusiems žmonėms ,gyvenantiems globos centruose, pensionatuose. Yra Stipri Lietuvos patriotė rengia įvairias akcijas lietuvybei stiprinti.
    Manau, ją pažįsta visi Kauno pagyvenę ir ne tik žmonės.

  2. Metų kaunietės rinkimai neturėtų tapti dar viena „patinka – nepatinka“ sąskaitų suvedinėjimo vieta. Reikėtų vengti dviprasmiškai visuomenėje vertinamų asmenybių, o ieškoti bendro sutarimo dėl tų, kurių darbai kalba garsiau už jas pačias. Negana to pagarbus garsinimas žmonių, kurie ne iš televizijos ekranų, bet iš lūpų į lūpas perduodamo žmonių žavėjimosi verti savo vardus rašyti didžiosiomis raidėmis, gali tapti kiekvieno kauniečio mažu kalėdiniu stebuklu. Šį kartą pasirinksiu ir pasiūlysiu Mariją Garšvienę. Matant pamažu senstančios Lietuvos visuomenes realijas, šios moters veikia dovanojant šilumą ir gerumą dažnai pamirštamiems seneliams verta didžiausios pagarbos ir turėtų tapti sektinu pavyzdžiu kiekvienam iš mūsų… skubantiems… dirbantiems… emigruojantiems…besiskundžiantiems..o kartais tiesiog viltingai laukiantiems kalėdinės ramybės…

  3. Tokių moterų, tokios energijos ir sumanumo ,darančios tiek daug gero paprastiems žmonėms,senjorams,vaikams, našlaičiams labai maža šiais laikais. Sėkmės jai.

  4. Labai nuostabus žmogus, ji gražų dėmesį skyrė ir Garliavos neįgaliųjų draugijai. Ačiū jai, te padeda jai Dievas. Ilgiausių metų linkiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *