Liukrecija Navickienė

0
0Aleksoto seniūnė, gyventojų itin vertinama už aktyvumą, nuolatos organizuojamus renginius ir pilietines akcijas aleksotiškiams, kauniečiams ir miesto svečiams, tikino, kad išskirtine seniūne nesijaučia.

“Kiekvienas dirba savo sugebėjimus ir galimybes. Mes organizuojame daugiau renginių nei kitos seniūnijos, nes anksčiau dirbau kultūros srityje, pati dar ir dabar dalyvauju ansamblių veikloje. Man tokia veikla yra maloni, taip aš tiesiog pailsiu nuo seniūnijos ūkinių problemų sprendimo, kasdienių rūpesčių”, – kalbėjo L.Navickienė.

Paklausta, iš kur semiasi energijos ir idėjų, ji visus nuopelnus siūlė skirti visai Aleksoto bendruomenei. “Semiuosi iš žmonių. Turime labai aktyvią bendruomenę. Žmonėms ne tas pats, kur ir kaip jie gyvena. Jie mane ragina, aš juos. Mėginame kartu veikti, kad gyventume patogiau, švariau, linksmiau”, – pasakojo seniūnė.

Ji neslėpė, kad visiems sumanymams oficialaus darbo laiko neužtenka. “Ypač dėl to nukenčia garbaus amžiaus mama. Mano dukra jau suaugusi, bet daug dėmesio reikia skirti mamai – jai jau 92 metai. Džiaugiuosi, kad turiu puikią kaimynę, kuri labai padeda pasirūpinti mama”, – dėkojo L.Navickienė.

Antrame etape surinkti balsai: 2052

58 thoughts on “Liukrecija Navickienė

 1. Siūloma už kantrybę, atjautą, unikalumą, nuoseklumą, aukojimąsi, stiprybę. Tai moteris, kuri atitinka visus konkurso kriterijus: gyvena Kaune, savo darbais padeda žmonėms ir miestui, pasižymi aktyvia veikla, visuomenėje pastebima darbais ar iniciatyvomis ir savo darbais garsina Kauną.

 2. Aleksoto seniūnė. Aleksoto bendruomenės centro įkūrėja bei aktyvi narė, nuolatos organizuoja puikius renginius bei pilietines akcijas aleksotiškiams, kauniečiams bei miesto svečiams – Aleksoto šventė, dviračių žygis, Užgavėnės, Eglutės įžiebimas ir t.t. Visada įsiklauso į kitų nuomonę, pataria bei išsprendžia problemas neskaičiuodama savo laiko – ar tai būtų savaitgalis ar darbo diena. Puikiausias pavyzdys kaip turi dirbti seniūnas.

 3. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė – ryški, veikli, išradinga, kūrybinga, kultūringa, gerbianti žmones, mokanti vadovauti ir bendrauti moteris. Aleksotiškiams pasisekė, kad turi tokią seniūnę. Ji žino visas aleksotiškių problemas, stengiasi padėti kiekvienam žmogui. Gaila, kad seniūnijoms skiriama mažai lėšų.
  Alekspto seniūnė L. Navickienė kartu su bendruomenės centro nariais lėšų suranda rašydami projektus. Ne visose seniūnijose taip aktyviai dirbama.
  Aleksoto seniūnijoje vyksta įdomūs kultūros renginiai. Žmonėms sudaromos galimybės šviestis, kultūringai praleisti laisvalaikį. Seniūnija tiesiog tapusi kultūros centru.Seniūnė L. Navickienė viskam suranda laiko. Jos darbo diena nesibaigia 17 val. O šeštadieniai ir sekmadieniai dažnai skiriami darbui – kultūros renginiams.
  L. Navickienė tikrai verta metų moters titulo.
  Danutė

 4. Pritariu nuomonei, kad Aleksoto seniūnė Lukrecija Navickienė yra nuostabus Žmogus. Visi kas gyvena Aleksote labai vertina seniūnės aktyvumą, principingumą ir žmoniškumą. Aš abiem rankom už šią nuostabią Moterį ir kviečiu kitus tai padaryti.

 5. Aleksotui, jo žmonėms labai pasisekė, nes jie turi pukią seniūnę Liukreciją Navickienę. Kitų seniūnijų gyventojai jos vadovaujamos seniūnijos veiklą laiko pukiausiu sektinu pavyzdžiu. Liukrecija savo asmeniu, šiltu ir nuoširdžiu bendravimu sugeba suburti žmones tiek visuomenei naudingiems darbams, iniciatyvoms ir projektams tiek ir glaudžiam žmogiškam bendravimui, tarpusavio pagalbai, bendruomeniškumo puoselėjimui. Seniūnijos organizuojami renginiai ir šventės tapo šventėmis ne tik aleskotiškiams, bet ir kitų Kauno seniūnijų žmonėms, ir jose dalyvaudami jaučiamės papuolę į nuoširdžių žmonių šeimą. Liukrecija daro labai svarbų mūsų šaliai darbą – ugdo ir puoselėja pavyzdinę bendruomenę.

 6. Liukrecija Navickienė savo darbais ir aktyvia visuomenine veikla verta būti nominuota Metų moters įvertinimu. Savo energija ir kūrybiškumu, gebėjimu telkti žmones, Liukrecija Navickienė telkia ir aktyvina aleksotiškius rengiant kultūrinius, aplinkosauginius ir sportinius renginius Aleksote. Daugelis Liukrecijos inicijuotų bei surengų renginių ir švenčių tapo tradiciniais.
  Aleksoto bendruomenės centro valdyba.

 7. Liukrecija Navickienė – geriausia kandidatė Metų moters nominacijai. Tai nuostabus žmogus – tolerantiška, pripažįstanti žmogiškas vertybes, garbinga ir labai moteriška.
  Ji yra puiki seniūnė. Savo idėjomis ir darbais garsinti Kauną. Seniūnės pareigos, kartais, reikalauja
  imtis nepopuliarių sprendimų, tenka atlaikyti tiek savo vadovybės, tiek seniūnijos gyventojų spaudimą, bet Liukrecija Navickienė visada suranda geriausius problemų išsprendimo būdus. Ji visada išlieka garbinga ir teisinga.
  Liukrecija Navickienė yra aktyvi visuomenininkė. Būdama iniciatyvi ir kūrybinga, sugeba suburti apie save gerą komandą, kurioje leidžiama laisvai skleistis kūrybai.
  Metų moteris turi būti ypatinga, o Liukrecija Navickienė tokia ir yra.
  Balsuoju už Liukreciją Navickienę!

 8. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė yra puiki organizatorė,puiki visuomenininkė,šilta, miela, puiki moteris.Kitų seniūnijų gyventojai pavydi Aleksotui tokios seniūnės.Tik Liukrecija verta metų kaunietės titulo.

 9. Aleksoto seniūnijos seniūnė Liukrecija Navickienė tikrai nusipelnė Kauno Metų moters titulo savo puikiomis charakterio savybėmis ir darbais, bei siekiais. Tai nuostabi asmenybė, kuri padeda kiekvienam, kuriam reikia pagalbos. Aleksoto seniūnė darbšti, išradinga, kūrybinga, kultūringa, bendraujanti ir gerbianti žmones. Aš labai džiaugiuosi, kad sutikau ir pažinau šią puikią asmenybę. Aš tikrai balsuoju už Liukreciją Navickienę.

 10. Aleksoto seniūnijos seniūnė Lukrecija Navickienė labiausiai nusipelno būti tituluojama Kauno Metų moterimi dėl sugebėjimo subūrti ir uždegti geromis,iniciatyviomis įdėjomis ir darbais ne tik Aleksoto bet ir viso miesto žmones.Savo gerumu, atjauta kitų bėdoms ir nelaimėms,ji pirmoji ištiesia pagalbos ranką. Lukrecija puiki įvairių kultūros ir sporto renginių organizatorė. Visuomenėje Lukrecija pasižymi savo darbais žmonių gerovei.

 11. Pritardami komentarams, kad p. Lukrecija Navickienė yra puiki organizatorė, visuomeninkė,nuostabus žmogus,informuojame jog ji dar ir puikiai dainuoja liaudiškas dainas bei šoka tautinius šokius.Kaip ji visur ir suspėja?
  Manome , kad p. Lukrecija nusipelnė Metų kaunietės titulo.

 12. LUKRECIJA NAVICKIENE tai nuostabi moteris.Ji puiki organizatorė,šauni vadovė,protinga,linksma,švelni, kupina gerumo ir užuojautos visiems, kam sunku sugeba padėti,patarti,paguosti.Labai inteligentiška,kupina naujų įdėjų ir planų,kaip jas įgyvendinti.Aleksotui pasisekė,kad Ji tapo seniūne,nes pati gimusi ir užaugusi Aleksote geriausiai žino šio rajono problemas.Ši žavinga moteris tikrai verta būti Kauno miesto metų moterimi.

 13. Gerb. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė , tikrai nusipelnė tapti Kauno Metų moterimi, kuri nėra tik valstybės tarnautojas atliekantis savo pareigas pagal instrukcijas ir dirbantis tik darbo valandomis. Mes vietiniai gyventojai tikrai džiaugiamės turėdami seniūnę Liukreciją , kuri tarsi mama visais rūpinasi neskirstydama nei pagal užimamas pareigas nei pagal socialinį sluoksnį ir mes žinome , kad galime į ją kreiptis bet kuriuo metu ar atsitikus nelaimei ar džiaugsmingam įvykiui . Seniūnė dirba negailėdama nei laiko nei sveikatos , pati iniciajuodama kultūrinius, sportinius renginius, talkas, susitikimus, diskusijas su atsakingais darbuotojais sprendžiant aktualias mūsų seniūnijos problemas, noriai dalyvauja seniūnijoje , mokyklose, bendruomenėse organizuojamose šventėse.Prašome palaikyti mūsų seniūnę Liukreciją Navickienę.

 14. Liukrecija Navickiene būtinai turėtų būti nominuota Metų Kaunietės titului, taip įvertinant jos išskirtinį aktyvumą, pilietiškumą ir žmogiškas savybes. Neabejoju, kad be jos asmeninio indėlio ir neformalaus rūpesčio Aleksotas ir jo bendruomenė būtų pasiekusi tiek išsiskiriančių laimėjimų, nebūtų sukūrusi jai būdingos „namų“ atmosferos, ji čia yra nenuilstantis ir labai išmanus variklis. VDU Kauno botanikos sodas jaučia nuolatinę ir veiksmingą Liukrecijos paramą, ji spėja dalyvauti ir jo veiklose, savo pavyzdžiu skatina visą bendruomenę prisijungti prie talkų, dalyvauti daugybėje renginių, remia visas geras iniciatyvas. Mes UŽ Liukreciją!

 15. Visada supratinga, nuoširdi,bendraujanti,veikli,nuoširdi,darbšti,dėmesinga kiekvienam… Patys gražiausi žodžiai ir geriausi linkėjimai Liukrecijai Navickienei. Linkiu Jai būti tituluojamai Kauno Metų moterimi.

 16. Labai malonu, kad Aleksoto seniūnė pasiūlyta dalyvauti Kauno Metų moters rinkimuose. Aš dirbu VšĮ Kauno Julijanavos katalikiškoje mokykloje ir žinau kaip ji rūpinasi vaikais, ypač mokiniais iš nepasiturinčių šeimų, organizuoja jiems įvairius renginius,parodas, ekskursijas. Pati asmeniškai dalyvauja mokyklos renginiuse, projektuose. Mokykla visada jaučia jos tvirtą, globojančią ranką.

 17. Aleksoto seniūnės p.Liukrecijos mintys,darbai,siekiai, iniciatyvos,projektai,kūrybingi kultūriniai renginiai ,suorganizuotos kelionės ir išvykos,pasakytas geras žodis kiekvienam sutiktam žmogui pakelia ir suteikia seniūnei ypatingos ir neeilinės asmenybės statusą.
  Linkiu tik stiprybės,ryžto,naujų įdėjų,nes lakštingala juk negali nečiulbėti…

 18. Aš dirbu VšĮ Kauno Julijanavos katalikiškoje mokykloje, o tai pat esu Aleksoto bendruomenės narė, todėl mūsų keliai dažnai susikerta ir žinau kaip ji rūpinasi vaikais, ypač mokiniais iš nepasiturinčių šeimų, organizuoja jiems įvairius renginius,parodas, ekskursijas. LUKRECIJA NAVICKIENE tai nuostabi moteris.Ji puiki organizatorė,šauni vadovė, kupina gerumo ir užuojautos visiems, kam sunku sugeba padėti, patarti, paguosti.

 19. Gerb.Liukrecija Navickienė-puiki seniūnė-geriausia kandidatė Metų moters nominacijai!Jos iniciatyvumas, gebėjimas vienyti nuostabius, vertinančius tarpusavio bendravimą ir trokštančius puoselėti savo kraštą žmones, visada džiugina ir žavi. Gerb.Liukrecijos dėka gimsta daugybė gražių įdėjų, seniūnijoje gyvuoja bendruomeniškumo dvasia, čia tikima ir pasitikima Žmogumi, čia liūdima ir švenčiama kartu.
  Mes už Liukreciją Navickienę!!!

 20. Liukreciją pažįstu jau daug metų. Tai išsilavinusi, protinga, energinga, kūrybinga moteris. Visada rami, išlaikyta, mokanti išklausyti ir pasirengusi padėti. Ji neieško popoliarumo, „nelenda“ į TV ekranus, o ramiai ir nuosekliai dirba darbus. Tai tikra Metų moteris!
  Mano šeima už Liukreciją Navickienę!

 21. tikrosios vertybės niekada nesensta. Keičiasi
  pažiūros, tikslai, padėtis visuomenėje.Tačiau vis labiau pasigendame nesuvaidinto nuoširdumo, šilto apkabinimo, jautraus rankos paspaudimo. Teko bendrauti su Lukrecija Navickiene. Prisiminimai puikūs. Meilė žmonėms, dėmėsys jų poreikiams, tolerancija ir išmintis. Tokių žmonių reikia kuo daugiau.
  Pagarbiai, Lilia
  Druskininkai.

 22. Liukrecija Navickienė – puikiausias pavyzdys Moters, kurioje telpa nuoširdus rūpinimasis kiekvienu šalia esančiu, pasiaukojantis ir visuomeniškas dėmesys bendruomenei, elegancija ir inteligencija žodžiuose bei išorėje, pavydėtinas energijos bei kūrybiškumo užtaisas visoje veikloje. Nuoširdžiai kviečiame balsuoti už Aleksoto seniūnę, nes ji yra neabejotinai verta „Metų kaunietės“ titulo!

 23. Labai seniai pažįstu, kaip žingedžią, puoselėjančią geriausias žmogiškas savybes, mylinčią savo artimą ir kraštą kuriame gyvuoja. Liukrecija yra labai nuoširdi ir su tuo nuoširdumu imdamasi darbų, juos apipina žavumu, švelnumu ir krištoliniu tyrumu.
  Nežinau kas labiau būtų vertas „Metų kaunietės“ titulo!

 24. Kviečiu visus balsuoti už nuostabų žmogų LUKRECIJĄ NAVICKIENĘ. Stiprybės TAU LUKRECIJĄ nelengvame darbe apjungiant Aleksotiškius į vieningą ir darnią bendruomenę.

 25. Daugiau tokių nuostabių, pasiaukojančių kitų labui ir gerovei žmonių, kaip gerbiama LUKRECIJA NAVICKIENĖ! Ji nebodama savo laisvo laiko sugeba suburti aleksotiškius į nuostabius renginius, yra pati veikliausia ir geriausia seniūnė.
  Gerbiamieji! Nejaugi mes renkame miesto mamą, kad balsuojame už Venckienę ar Stankūnaitę? AŠ nieko neturiu prieš jas. Bet mes juk renkame METŲ KAUNIETĘ. Ir labiausiai šio titulo verta LUKRECIJA NAVICKIENĖ, nes geresnės, ypatingai veiklios, pasiaukojančiai atliekančios savo darbą, kad tik jos rajono – Aleksoto – gyventojai gyventų geriau ir gražiau, kaip Lukrecija iš tikrųjų nėra. Stiprybės JUms ir gražių idėjų visų mūsų labui ir toliau!
  Pagarbiai, Aldona

 26. Sveikinu, mūsų gerbiamą ir mylimą seniūnę Liukreciją Navickienę ,patekus į geriausiųjų dešimtuką ir raginu visus aleksotiškius susivienyti ir balsuoti už Liukreciją Navickienę !!!

 27. Liukrecija Navickienė – tikroji metų kaunietė,nes savo darbais, atsakomybės jausmu, pareigingumu,begaliniu rūpestingumu ir patriotiškumu yra pavyzdys kitiems.

 28. Liukrecija Navickienė-tai pavyzdys valdininko ,kuris nesėdi kabinete,o rūpinasi ne tik Aleksoto,bet ir Kauno miesto bei jo žmonių gėrove,organizuoja renginius,pilietines akcijas ir kt..

 29. Mokėmės vienoje Julijanavos katalikiškoje mokykloje. Lukrecija buvo pora metų vyresnė. Ji buvo puiki organizatorė.Visad geros nuotaikos, rami ir kultūringa. Manau, kad ji šiam darbui sutverta. Sėkmės.

 30. Lukrecija Navickienė puikus, darbštus ir svarbiausia neabejingas kitų rūpesčiams ir bėdoms žmogus. Gerb. Lukrecija yra verta metų kaunietės titulo. Balsuoju UŽ.

 31. Labai labai norėčiau,kad šauniausios kaunietės titulas būtų suteiktas šiai veikliai moteriai.Tikriausiai nė vienas seniūnas tiek daug ir taip gerai nedirba.Gerų ateinančių švenčių!

 32. Aš gyvenu kitoje, gerokai nutolusioje nuo Aleksoto, seniūnijoje, tačiau gerbiamos ir mielos seniūnės Liukrecijos asmeninis žavesys, inteligencija, tolerancija, atjauta ir pagalba kiekvienam jo sunkumuose suteikia didelį dvasios pakilimą, įkvepia nepraleisti nė vieno renginio mieste ar paprasto pasibuvimo darnioje Aleksoto bendruomenėje.
  Jos atsidavimas ir stiprybė palankiausių sprendimų paieškose mūsų visų labui tiesiog užburia… Ir Ji visada šypsosi!!!! Ir per eilę metų savąja veikla kantriai ir nuosekliai jau įrodė mums, aplinkiniams, kad turime daug įvairiausių galimybių realizuoti save įvairiose veiklose, daryti mažus gerus darbus miestui ir…. paprastai… jaustis tiesiog laimingu Kauniečiu.
  Sėkmės ir Dievo palaimos šiai puikiai Moteriai!!!

 33. Džiugu, kad Liukrecija Navickienė Metų kaunietės rinkimuose- dešimtuke! Labiausiai šio titulo verta- Liukrecija Navickienė, nes atitinka visus šio konkurso kriterijus.
  Pluoštas pačių šilčiausių ir nuoširdžiausių kauniečių atsiliepimų apie Liukreciją Navickienę byloja, kad ji yra ryški, dvasinga, ypatingai veikli, išradinga, kūrybinga, kultūringa, gerbianti žmones, mokanti vadovauti ir bendrauti moteris, aktyvi visuomenininkė.
  Įvertinant jos išskirtinį aktyvumą, pilietiškumą ir žmogiškas savybes, jos atsidavimas ir stiprybė palankiausių sprendimų paieškose mūsų visų labui tiesiog užburia.
  Aleksotui, jo žmonėms labai pasisekė, nes jie turi puikią seniūnę Liukreciją Navickienę. Liukrecija savo asmeniu, šiltu ir nuoširdžiu bendravimu sugeba suburti žmones tiek visuomenei naudingiems darbams, iniciatyvoms ir projektams, tiek ir glaudžiam žmogiškam bendravimui, tarpusavio pagalbai, bendruomeniškumo puoselėjimui.
  Jos organizuojami renginiai ir šventės tapo šventėmis ne tik aleksotiškiams. Savo energija ir kūrybiškumu, gebėjimu telkti žmones, Liukrecija Navickienė telkia ir aktyvina žmones rengiant kultūrinius, aplinkosauginius ir sportinius renginius .
  Liukrecija daro labai svarbų mūsų šaliai darbą – ugdo ir puoselėja pavyzdinę bendruomenę, dėl sugebėjimo uždegti geromis, iniciatyviomis įdėjomis ir darbais ne tik Aleksoto, bet ir viso miesto žmones.
  Liukrecija Navickienė savo darbais ir aktyvia visuomenine veikla verta būti nominuota Metų moters įvertinimu.
  Liukrecija Navickienė – tikroji Metų kaunietė, nes savo darbais, atsakomybės jausmu, pareigingumu, begaliniu rūpestingumu ir patriotiškumu yra pavyzdys kitiems.
  Aleksoto Bendruomenės centras

 34. sveikinu gerbiamą LUKRECIJĄ NAVICKIENĘ patękus į metų kaunietės rinkimų finalą.Jūs tikrai nusipelnėte būti išrinkta METŲ KAUNIETE.Nuoširdžiai JUMS linkime SĖKMĖS!!!

 35. Mes didziuojames,turėdami tokia puikią,sumanę,seniūnę.Gerb.Liukrecija,Jūs esate,aukštos erodicijos,dideles energijos moteris ir vadovė.Gerbiama Aleksoto gyventojų,pavyzdinga zmona,mama.Mes linkime Jums šio titulo ir balsuojame!Jūs nusipenėte!

 36. Nuoširdžiausi sveikinimai Liukrecijai Navickienei, patekus į Metų kaunietės finalą.Ištvermės ir stiprybės žengiant paskutinį žingsnį Metų kaunietės titulo link.

 37. Sveikinu mūsų seniūnę Liukreciją Navickienę ir kviečiu balsuoti už ją! Ji tikrai verčiausia kandidatė tapti Metų kauniete!

 38. Dirbti su gyventojais, organizuoti viešus renginius, principingai ginti viešąjį interesą, visa esybe įsijausti į seniūnijos gyventojų poreikius, juos ginti, matyti perspektyvą, nuolat būti optimiste ir entuziaste ir pan. yra Liukrecijos esybė. Tai tikrai nėra lengva, o kaip tai reikalinga visiems.

 39. Mieloji Lukrecija mes visa Vilijampoles bendruomene Versva (30000 zm.) ir padalinys klubas Bukime Sveiki (140 kl.nariu) balsuojame uz Jus…L.Navickiene ,tai moteris is Didziosios raides ir mes visi pilnai isitikine,kad Ji verta to garbingo vardo….Su pagarba klubo prezidente A.Lauciene

 40. Ką mums atskleidžia pats „Metų kaunietės“ titulas? Tai, jog renkama moteris, kuri ne tik savo gyvenamąją vieta, savo grožiu ir moteriškumu, bet ir gyvenimo būdu būtų verta vadintis tokiu pavadinimu. Aleksoto seniūnei Liukrecijai šis titulas turėtų būti skirtas be jokių rinkimų. Klausimas kodėl? O gi viskas labai paprasta. Kad ši moteris graži, niekam nekyla abejonių, jog ji kaunietė – taip pat aišku, tačiau jos veikla yra ne vienadienė, ji rūpinasi savo seniūnijos gyventojais, puoselėja juos ir stengiasi vardan jų. Toks geranoriškumas užkrečiamas. Savo pavyzdžiu ji užkrečia kitus visuomeniniai veiklai, o tai dar ir pilietiškumo ženklas. Tad mano manymu, ponia Liukrecija savo kasdienine veikla nusipelnė „metų“ titulo, o asmeninėmis savybėmis – „kaunietės“. Todėl labai norėtųsi, jog ji būtų įvertinta ne „dalimis“ (konkrečiai tik už vieną ar kitą veiklą), o visumoje – „Metų kauniete“!!

 41. Mums Aleksoto policijos nuovados pareigūnams džiugu skaityti nuostabius atsiliepimus apie MŪSŲ seniūnę L.Navickienę.Tai Žmogus iš didžiosios raidės ir tikrai verta metų moters titulo.Mes už Jus ponia Liuikrecija.

 42. Tai moteris, kurią pažystu nuo jaunystės ir galiu patvirtinti, kad Lukrecija dar nebūdama Navickiene mokėjo organizuoti nuostabius renginius,buvo mylima aplinkinių ir pasižymėjo aktyvia veikla.Visas jos gyvenimas tai darbas žmonėms ir miestui.Ji tikrai verta metų moters titulo.

 43. Mielieji,
  labai ačiū visiems,kurie apie mane taip gražiai atsiliepiete ir balsavote „Metų kaunietės“ rinkimuose.
  Jūsų pasitikėjimas manimi skatina dar labiau stengtis dirbti savo miesto ir žmonių labui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *