Lina Šulcienė

0
0Vytauto Didžiojo universiteto docentė, mokslų daktarė, dalį savo laisvalaikio ir meilę dovanojanti vaikams iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Ji šešiolika metų savanoriauja kaip vaikų ir jaunimo globos bei ugdymo programos vadovė AleksotoŠv.Kazimiero parapijoje, vadovauja šios parapijos „Caritas“, kuris rūpinasi skurstančiais ir kitokių bėdų prispaustais žmonėmis. Šioje veikloje Lina dalyvauja kartu su savo vyru Artūru.

14 thoughts on “Lina Šulcienė

  1. Tikrai gebanti ugdyti vaikus, kurie ateina i jos globa! Manau, ji verta buti metu Kauniete, nes tylia veikla daro didelius miestui darbus!!!

  2. Moteris, kurios mintys, žodžiai ir darbai nesiskiria ir nukreipti į kiekvieną sutiktą žmogų su begaline meile ir gailestigumu. Tai Tikėjimo , Vilties ir Meilės versmė ją sutikusiems .

  3. Žmogus su didele raide. Iš Jos skleidžiančia meile, pasiaukojimas ir saves atsidavimas del kito žmogaus gerio yra neivertinamas žemiškais dalykais.

  4. Nuostabi dėstytoja. Geriausi prisiminimai ir ačiū už meilę Viduramžiams. Iki šiol domiuosiu šia sritimi.

  5. Tai nuostabus žmogus, meilės ir tyrumo .Ji talentinga,nuoširdi,šalia jos esantys laimingesni ir geresni.Praėjus šitiek metų šioje veikloje,ji vistiek dega savo darbų sukūryje ir kryptingai padeda kitieks eiti į priekį.
    Sėkmės .Jūs tikrai verta būti metų Kauniete!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *