Lina Radzevičienė

0
0radzeviciene
Paklausta, kaip vertina tokį didelį kauniečių palaikymą, gydytoja endrokrinologė teigė esanti pamaloninta. Savo populiarumą ji aiškino gydytojo profesijos išskirtinimu. „Konsultacijoms dėl ištyrimo ir gydymo kreipiasi nemaža dalis Kauno miesto ir apskrities gyventojų“, – sakė L.Radzevičienė.
Jos profesijos pasirinkimui įtaką padarė tai, kad užaugo medikų šeimoje.
„Namuose netilo kalbos apie susirgimus, jų gydymą bei pagalbą žmonėms“, – pasakojo kaunietė.
Gilintis į endokrinologijos sritį ji pasirinko todėl, kad buvo suintriguota jos specifika. „Juk tokios mažos endokrininės liaukos reguliuoja visą žmogaus medžiagų apykaitą“, – aiškino L.Radzevičienė, Dainavos poliklinikoje dirbanti gydytoja, o Kauno klinikose – mokslininke.
„Labiausiai domiuosi antrojo tipo cukriniu diabetu, nes jis sparčiai plinta visame pasaulyje. Kilo mintis įvertinti rizikos veiksnius, galinčius turėti įtakos šios ligai išsivystyti. Vieni iš tyrimo rezultatų parodė, kad greitai valgantiesiems šios ligos rizika padidėja kelis kartus. Šie duomenys buvo pristatyti Pasaulio ir Europos endokrinologų kongresuose. Vis dėlto tokio didelio dėmesio, susidomėjimo ir palaikymo tikrai nesitikėjau sulaukti“, – pasakojo L.Radzevičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *