Lemiama akimirka – jau čia pat

0
0Mindaugas Juodis

Kaunietis juvelyras Mindaugas Juodis su nerimu laukia vasario 9-osios, kai bus paskelbta „Kauno dienos“ organizuojamo konkurso „Metų kaunietė“ nugalėtoja. Ji bus apdovanota menininko sukurta sege.

„Metų kaunietės“ titulas, pasak menininko, yra miesto identiteto, grožio siekiamybės, vertybių etalono simbolis. „Tad kurti papuošalą tokio konkurso nugalėtojai visų pirma yra iššūkis sau pačiam. Neįsivaizduoju kūrybos be jaudulio, aistros, emocijos. O moteris ir yra pati didžiausia vyro aistra. Todėl man ir patinka kurti moterims“, – sakė juvelyras.

Vykstant konkursui sulaukėme daugybės skaitytojų skambučių, elektroninių ir klasikinių laiškų. Dėkojame už juos, už jūsų nuomonę ir už konkurso dalyvių palaikymą. Finale jūs dalyvaujate dar aktyviau. Tad visi su nekantrumu laukiame dienos, kai paaiškės, kuri moteris, jūsų nuomone, yra verta „Metų kaunietės“ titulo.

Nugalėtoja bus paskelbta vasario 9 d. finaliniame renginyje, kuris vyks „Žalgirio“ arenos amfiteatre. Renginį tiesiogiai bus galima stebėti portale kaunodiena.lt.

Konkurso baigiamojoje šventėje dalyvaus visos šešios finalininkės: Jolanta Šmidtienė, Lina Radzevičienė, Liukrecija Navickienė, Meilė Minkauskienė,Rūta Meilutytė ir Violeta Bakutienė. Moteris sveikins specialiosios komisijos nariai ir daugybė kitų garbių svečių. Šventės dalyvių ir žiūrovų laukia įspūdinga programa.

Atiduoti savo balsą už jus sužavėjusią kandidatę dar galite iki vasario 7 d. 18 val. Tai galite padaryti specialiame konkurso puslapyje www.kaunodiena.lt/mk arba paprastuoju paštu atsiuntę užpildytą anketą. Ją rasite „Kauno dienos“ laikraštyje. Siųsti reikia adresu Kęstučio g. 86, 44296 Kaunas („Metų kaunietės“ konkursui).

Daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/-metu-kaunietei-m-juodzio-sege-su-paslaptimi-474095

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *