56 thoughts on “Laimutė Stankūnaitė

 1. Už buvimą Mama. už kovą būti su savo dukra, nepaisant visų instancijų vangumo, šmeižto, begalinės kovos. Už Mamą, už tikrą Mamą.

 2. Džiaugiamės, kad Laimutė nepalūžo, nenuleido rankų, atsilaikė prieš šmeižtą, melą, neteisybę. Tai, mano nuomone, mylinti, rūpestinga, gera mama.

 3. Motina is didziosios raide, trypiama, zeminama bvusio sugyventinio ir jo itakingos gimines ejo per ugni tam , kad atgautu savaja dukra!

 4. Laimutė yra tikra mama, kuri dėl teisės auginti savo mylimą dukrelę, kovojo kelerius metus iš eilės, net sunkiausiomis akimirkomis ji neprarado vilties ir vidinės stiprybės ir galų gale pasiekė svarbiausią tikslą savo gyvenime – ji vėl kartu su savo mergaite, tai tikros Mamos pavyzdys,kuri dėl savo vaiko gali viską ištverti. Linkiu sėkmės ir stiprybės Laimutei kovoje už tiesą, prieš vaiko skriaudėjus ir šmeižikus.

 5. Už nepaprastai daug iškentėjusią mamą ir didvyriškai kovojusią už savo dukrą. Už tai, kad nepalūžo kovoje prieš įstatymų nesilaikančią eksteisėją, nusipolitikuojančius politikus, grasinimus ir nešvarų melą.

 6. Laimute, tegul tau kelius spinduliais nuseja ir takuos obels ziedais sninga:) Nesuklupai pries kedziu klano issigimusia audra. Saunuole. Esi stipri, nuostabi Mama.Jus abi-tu ir dukryte saugokit viena kita ir eikite zeme tiesios ir laimingos. Pagarba Tau.

 7. Uz Mama is dydziosios raides- nesvarbu, kiek buvo trypiama, smeiziama, Laimute nepaluzo, neprarado zmogiskumo, nenusileido iki lygio tu, kurie visokiais budais bande ja sunaikint. Uz mylincia Mama, uz stipru Zmogu!

 8. Džiaugiuos begaliniai už taikad Deimantėlė jau su savo mamyte Laimute, kad Dievulis tai palaimino ir šiandien jos abi yra laimingos. Velnio apsėstieji atsiras tikram pragare, anksčiau ar vėliau juos šetonas nuvesdins į belangę, jie atpildą turės patirti už visų verkiančių ir kenčiančių mamų ašaras.

 9. Stiprybės, šaunuole Laimute. Didžioje kovoje tu išeini nugalėtoja. Telaimina Viešpats tave ir tavo dukrelę Deimantėlę. Netruks ateiti ir GALUTINĖ PERGALĖ.

 10. Už tikrą mamą, kuri kovojo, kad atgautų savo mergytę…Pamilau jas abi todėl džiaugiuosi, dėl jų, kad joms gerai, kad jos kartu.

 11. Jei nesi Stankūnaitė – Lietuvoje nieko nelaimėsi. Tiesiog fiziškai tai yra neįmanoma. Viskas jau nuspręsta iš anksto.

 12. Uz tai, kad nepasidave nelygioja kovoja ir ejo iki galo, nors ir prarado savo sesery vistiek surado jegu kovoti ir susigrazinti savo vaika… TIKRA MOTINA. aciu

 13. Sekmes ir styprybes abiem su dukrele.As niekada neabejojau kad TEISI! Linksmu Kaledu ir Geru,Ramiu Naujuju Metu jums abiems.:)

 14. Laimute, didelės sėkmės Tavo ir dukrytės gyvenime. Esi pavyzdys visiems. Mama iš didžiosios M. Mūsų šeima visada buvo Tavo pusėje. Gražių Kalėdų.

 15. Po vargų ateina atpildas – mylinčiai mamai už jos nerealias pastangas reikia padėkoti. Žmogiška klysti, žmogiška atitaisyti – tai pavyzdys moters gyvenimo kelio…

 16. Už Mamą ir tik už Mamą. Vaikui niekas neduos tiek šilumos kiek Mama. Visada buvau už Laimutę. Stiprybės Jums abiems.

 17. Žaviuosi Laimute Tavimi už begalinį pasiaukojimą tikros MOTINOS vardan. Linkiu Jums su dukrele geros kloties visur ir visada.

 18. Sėkmės, Laima. Gaila bet man atrodo kad bandai pilotuoti A380 be jokio pasiruošimo. Pavojinga tai daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *