Laimutė Anužienė

0
0Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė L. Anužienė, šiai įstaigai vadovauja jau dvidešimt metų. Per tą laiką centras tapo didžiausia profesinio mokymo įstaiga šalyje. Ir patogiausia. Centro patalpose veikia vaikų darželis, skirtas darbuotojų ir mokinių vaikams. Šioje mokymo įstaigoje vietą randa ir norintys kurti menininkai.
Centro mokinių skaičius išaugo daugiau nei dešimteriopai: nuo 300 iki 3,5 tūkst. Taip pat atnaujinti pastatai, iš pagrindų pasikeitė specialybių, kurių mokoma, sąrašas. Kas šeštas šio centro darbuotojas yra mokslų daktaras. Be to, direktorė su centro bendruomene aktyviai prisideda prie visuomeninio ir kultūrinio Kauno gyvenimo paįvairinimo.
Pavyzdžiui, Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo surengtas centro organizuotas tarptautinio projekto „Baltijos šalių dienos“ tarptautinis grožio renginys „1923“, skirtas būtent 1923 m. pradėtam statyti pastatui, kuriame dabar ir yra įsikūręs Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Dėl šio ir kitų tarptautinių renginių bei projektų didėja centro mokinių ir pedagogų patirtis bei užmojai, garsinamas Kaunas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *