Karolina Puidaitė

0
0Karolina Puidaitė
Karolina Puidaitė

„Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Kauno padalinio vadovė Karolina savo entuziazmu užkrečia ir suburia savanorius, be kurių padalinio darbas neįmanomas. Jos ir suburtos komandos nuveikti darbai praskaidrina, nudžiugina, pasotina nesuskaičiuojamas kauniečių šeimas. Ypač džiugu, kad toks jaunas žmogus pilnas ryžto geriems darbams ir atjautos, kuri taip reikalinga šiuo laikotarpiu“, – gyrė K.Puidaitę skaitytojai.

Pati kandidatė teigė, kad dirbant tokį darbą darbo valandos neskaičiuojamos, darbo krūvis dažnai neprognozuojamas. Savo veiklos ji nevadina auka. „Man patinka ši veikla. Ji yra labai prasminga. Net trims žmonėms iš 10 mūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi“, – kalbėjo K.Puidaitė.

Kaunietė ypač gyrė „Maisto banko“ savanorius, kurie taip pat dirba neskaičiuodami laiko ir jėgų. „Jie daug mokosi ir viską, ką daro, daro iš širdies. Todėl ir visuomenė mumis pasitiki“, – dėkojo Kauno padalinio vadovė.

„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalijantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.

Antrame etape surinkti balsai: 366

9 thoughts on “Karolina Puidaitė

  1. Labdaros paramos fondo Maisto bankas, Kauno skyriaus vadovė. Tai žmogus, kuriam rūpi tie žmonės, kurie gyvena labai skurdžiai, išgyvena vos iš kelių litų, juos skirdami maisto produktams. Tai žmogus, vertas didelės pagarbos ir padėkos. Jos rūpestingumo ir mažos širdelės pakanka kiekvienam, ji rūpinasi, kad mūsų vaikai būtų sotūs ne tik didžiųjų švenčių proga, bet ir kiekvieną dieną. Ji organizuoja gerumo akcijas, ragina visus aukoti ir neišmesti maisto, o išdalinti skurstančioms šeimos su mažais vaikais. Ji suorganizavo akcija KVIEČIU Į SVEČIUS, ir paaukotus pinigus perdavė Maisto bankui, už kuriuos bus maitinami benamiai, skurstantieji, dienos centro vaikai. Jos dėka didžiųjų švenčių progavaikai yra palepinami saldumynais, vaisiais. Jos atkaklumas ieškant maisto produktų ir užsispyrimas padėti skurstantiems, tikrai yra neeilinis pavyzdys kitiems. Ji tikrai verta būti išrinkta tokiam prasmingam titului už jos prasmingą darbą, kuris reikalauja daug sveikatos ir atsidavimo.

  2. Už rūpestingumą, norą padėti skurstantiems, norą padaryti laimingais, už didelę širdį, kurios pakanka visiems, už suteiktą viltį gyventi ir išgyventi. Už viltį, kad ryt turėsiu ką valgyti.

  3. Labdaros ir paramos fondo Kauno padalinio vadovė Karolina trykštanti energija ir turinti begalę idėjų, kurios visos įgyvendinamos, savo entuziazmu užkrečia ir suburia savanorius be kurių padalinio darbas neįmanomas. Jos ir suburtos komandos nuveikti darbai praskaidrina, nudžiugina, pasotina nesuskaičiuojamas kauniečių šeimas. Ypač džiugu, kad toks jaunas žmogus pilnas ryžto geriems darbams ir atjautos, kuri taip reikalinga šiuo laikmečiu.

  4. Karolina – veikli,trykštanti jaunyste ir išradingumu, kūrybinga, kultūringa, gerbianti žmones ir mokanti vadovauti. Mes, labdaros gavėjai džiaugiamės, kad Viešpats mums davė tokią atsakingą ir pasiaukojančią vadovę.Vienas Dievas gali teisingai įvertinti kas kokio titulo vertas, o aš tik žmogus su ribotu protu ir gebėjimais, bet išreiškiu savo nuomonę sakydama jog Karolina verta būti tituluota tarp moterų.

  5. Kai netenki darbo, kai reikia išgyventi iš kelių litų, maisto banko parama suteikia kažkokią viltį, todėl pati maisto banko veikla padėti žmonėms yra labai garbinga ir prasminga.Karolina miela moteris, tikrai visuomet norinti mums padėti tiems skurstantiems kuriems labai reikia nors mažo kiekio paildomo maisto, kai nėra pinigėlių nusipirkti.Šaunuolė Karolina mes ją mylime ir gerbiame.

  6. Artėja pačios gražiausios metuose šventės Šventos Kalėdos, jų laukia ne tik vaikai bet ir suaugusieji. Kad nepritrūktų šeimos maisto šventiniu laikotarpiu , maisto banko Kauno sk. vadovė Karolina pasirūpino, kad skurdžiai gyvenančios šeimos turėtų žiemai sočiai bulvių o vaikai saldumynų.Dėkojame Karolinai už nenuilstamą rūpinimąsi mūsų skurdžiai gyvenančiomis šeimomis jų mažosiomis atžalomis. Ji verta tokios garbingos nominacijos.Geri darbai daromi tyliai,su didele meile ir noru padėti skurstančiajam. Karolina verta garbingos nominacijos ir nuoširdaus ačiū.

  7. Uz Karolina,uz toki zmogu is kurio mes visi turetume mokytis,nes tik uzjausdami,padedami vienas kitiems mes galime sukurti grazia ateiti..ji tai zino tik mes tai tankiai visi pamirstame..Sekmes tau Karolyte;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *