Jūratė Puidienė

0
0Jūratė Puidienė

Kauno moters užimtumo informacijos centro direktorė Jūratė Puidienė džiaugiasi matydama, kad jos ir kitų centro darbuotojų pastangos suteikti moterims motyvaciją ieškoti darbo, veiklos, atgauti pasitikėjimą savimi ir pakeisti gyvenimą geresne linkme atsiperka su kaupu.

„Didžiausias iššūkis yra dirbti su socialinės rizikos grupei priskiriamomis moterimis. Ilgus metus nedirbusioms moterims sunku patikėti, kad joms gali pavykti rasti darbą, o nemažai jų paprasčiausiai netgi nemato prasmės dirbti. Tad stengiamės įrodyti, kad ne tik finansine prasme joms naudingiau yra dirbti, o ne toliau gyventi iš pašalpų“, – kalbėjo J.Puidienė.

Vis dėlto net trečdalis centro bandytų išjudinti moterų iš socialinės rizikos šeimų sėkmingai įsiliejo į darbo rinką.

Kauno moters užimtumo informacijos centras padeda moterims integruotis į darbo rinką, pradėti nuosavą verslą, moko lyderystės, padeda įsilieti į visuomeninę veiklą, organizuoja daugybę kursų, mokymų ir projektų, padeda persikvalifikuoti. Pavyzdžiui, vyksta anglų kalbos, slaugytojų, buhalterių kursai.

J.Puidienė su kolegomis yra įkūrusi ne vieną ryšių tinklą, kuriame dalyvauti nieko nekainuoja, bet jo nariams gali atnešti labai daug naudos.

„Kaune yra labai daug verslių žmonių. Tačiau juos kažkas turi suburti – kad atsirastų tinklas. Jo nariai susipažįsta su kitais ta pačia veikla užsiimančiais žmonėmis, prireikus žino į ką kreiptis patarimo ar pagalbos, pasidalyti patirtimi ir pan.“, – pasakojo centro direktorė.

 

31 thoughts on “Jūratė Puidienė

 1. Drasa, uzsispyrimas, polekis… Seminarai, konferencijos, kursai, vadovavimas centrui ir Lietuvos moteru lobistinei organizacijai…Sukates kaip bitute!

  Visas Kauno moters uzimtumo informacijos centro kolektyvas Jus labai palaiko ir myli! Sekmes!

 2. Jurate, kaip bebutu keista, Jus suteiket man daug suvokimo apie lyciu lygybe, lygias galimybes visiems visuomenes nariams. Anksciau buvau skeptikas, bet jusu vedami seminarai priverte susimastyti. ACIU!

 3. Vertiname оūsų organizacijos veiklos nuoseklumą, idėjų naujoviškumą, įsiklausymą į visų problemas ir nuoširdų darbą. Dėkojame už pagalbą ir konsultacijas ir linkime išlaikyti kūrybingą dvasią.
  Senjorų iniciatyvų centro kolektyvas

 4. Už Jus balsuoju todėl, kad Jūs suprantate ir palaikote jaunimą. Visada išlikit kokia esate ir būkit jauna savo vidumi. Stiprybės.

 5. Cia ,raso Aurelijus !

  Gerb! Direktorei ,Juratei Puidienei ,noreciau palinketi ,didziausios ,sekmes ,kad nuolat ,ja ,lydetu ,fortuna ,ir pasisekimas ,issikeliant didziausius ,tikslus ,gyvenime .Ir ,linkiu ,jai ,Metu ,kaunietes titula ,uzimti .
  Balsuokite ,mielieji ,kauno ,gyventojai ,ir visi lietuvos zmones ,uz ,Jurate Puidiene ,palaikykite ,savo balsais ,ja .Juk ,balsai ,nekainuoja ,noreciau ,kad ,miela ,protinga ,kurybinga ,darbsti direktore ,kuo daugiau ,sulauktu ,jusu visu balsu .Dekoju ,as ,visiems ,kas ja palaikys ,ir palaiko .Telydi ,tegul tave visuomet ,sekme .

 6. Jūrate, sėkmės šiuose rinkimuose. Esi šauni moteris, mokanti subūti žmones, perteikti idėjas, skatinti visus bendrai veiklai. Negaili savo jėgų važinėdama po Lietuvą su seminarais.
  Tu tikrai garsini Kauną ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, bei kitose šalyse ir esi nusipelniusi kaunietės titulo.

 7. Aurelijus !

  Gerb! Juratei Puidienei ,“Moters uzimtumo centro Direktorei “.
  linkiu ,sekmes ,tegul visuomet ,ja ,lydi ,didziausia ,fortuna .
  Pabalsuokite ,uz ,nuosirdzia asmenybe ,Lietuvos ,gyventojai .

 8. Jūrate, žaviuosi tavo gebėjimu burti ir telkti žmones. Esi puiki „tinklų mezgėja“, suburusi ir paskatinusi tobulėti , siekti, ieškoti , atrasti ir tikėti savimi daugybę moterų. Sėkmės visuose tavo darbuose.

 9. Jūratės sukauptos iniciatyvos, aktyvumas visuomeninėje veikloje, gera linkėjimas žmonėms, intelektas, išmintis, ilgametis vadovės darbas ir suburtas kolektyvas KAUNO MOTERS UŽIMTUMO CENTRE atvedė prie šio tiklo tapti METŲ KAUNIETE.
  Labai palaikome ir linkime dar didesnio visų palaikymo…

 10. Aurelijus !

  Prasau ,palaikykite ,sitame “Metu Kaunietes kaunietes konkurse “
  Gerbiama !Direktore ,Moters Uzimtumo centro Direktore “.
  Ir ,sparciau ,balsuokite ,aktyviau ,balsuokite ,uz ja juk balsai ,nieko ,nekainuoja ,
  palaikykite ,lietuvos ,ir kauno gyventojai ,cia darbscia asmenybe ,kuri atiduoda ,savo darbui ,visa save .

 11. Nuoširdžiausiai sveikinu METŲ Kaunietę mielą mūsų direktorę JŪRATĘ.
  Jums atiteko šis gražus titulas ,nes esate to verta,
  Džiaugiuosi drauge su jumis.

 12. Nuostabus žmogus: nuoširdus, atsakingas, pareigingas, visada linkęs padėti. Sunkiu metu labai daug kam padėjo save rasti ir realizuoti. SĖMĖS Tau!

 13. Jūratė – atsakingas, patikimas žmogus, sėkmingai įgyvendinantis visus sumanytus projektus ir iniciatyvas.
  Jūratė pasinaudoja visomis atsivėrusiomis galimybėmis, ypač tomis, kurios susijusios su moterimis, vaikais ir vyresnio amžiaus žmonėmis.

 14. Jurate has a lot of energy and passion for women’ s human rights. We were impressed on the work of Women’ s Information center in the community of Kaunas and services provided to women. As well essential is that Jurate helps to keep together network of Baltic women’ s human rights not-for-profits.

 15. DIDELIS ACIU JUMS GERB. JŪRATE , KAD TOKS YRA “ MOTERS UZIMTUMO CENTRAS “ KURIS PADEJO IR PADEDA VISIEMS KAM REIKIA , NES BE JO BUTU DAUG KAM SUNKU SURASTI KELIA Į NAUJA GYVENIMA ,DEKOJU

 16. Cia Jums ,raso Medikas _Aurelijus .

  Drasiau ,atkakliau ,sparciau ,sparciau ,daugiau balseliu uz ja dekite ,kiekviena diena ,
  Balsuokite ,uz sia ,grazia moteri ,atkakliau bukite motyvuoti ,juk balsai nieko nekainuoja ,prasau visu Lietuvos ,zmoniu ,sparciau palaikyti ,Jurate bukite visi daugiau energingi ,negi taip sunku balsuoti ,uz ja ,prasau balsuoti ,uz cia moteri tiek diena ,tiek nakti ,per pietus ,per vakariene ,laisvalaikiu ,ir tegul balsu ,rulete ,sukasi ,istisa ,para.

 17. DIDELIS ACIU JUMS GERB. JŪRATE , KAD TOKS YRA “ MOTERS UZIMTUMO CENTRAS “ KURIS PADEJO IR PADEDA VISIEMS KAM REIKIA , NES BE JO BUTU DAUG KAM SUNKU SURASTI KELIA Į NAUJA GYVENIMA ,DEKOJU

 18. For 20years ago I came for the first time to Lithuania and implemented the first project for women in Kaunas and I met a real PEARL and her name is Jurate Puidiene. Jurate became my right hand and we worked together several years with joy, responsibility and loyalty.She got involved in her work with much seriosity, interest, courage and much love. We had great results together and I recommended her even for other projects with Sweden. Due to good work we are now involved in another project and possible several more and I consider that she deserves to be nominated as the woman of the year. She makes efforts, put energy and passion in what she does and good results are always coming.

  Jurate, you are BEST and I should vote for you million of times to show my gratitude and respect for you. YOU ARE A REAL WOMAN.

  Jenny Matei

 19. Gerb. Jūrate. Labai džiaugiuosi, kad esate pasiūlyta į garbingą Metų kaunietės titulą. Jūs tokio apdovanojimo tikrai verta. Pasak vokiečių rašytojo, meno kritiko ir teoretiko G.E. Lesingo – kartais viena moteris esti daug įžvalgesnė už šimtą vyrų – Jums tai tinka. Esate įžvalgi, protinga, veikli, darbšti, atsakinga ir … tai būtų galima tęsti iki begalybės. Didžiausios sėkmės Jums linki panevėžietės, klubo „Veiklios moterys“ narės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *