Jūratė Elena Norvaišienė

0
0Jūratė Elena Norvaišienė
Jūratė Elena Norvaišienė

Šiai moteriai yra dėkingi šimtai studentų, šimtai šokėjų ir tūkstančiai žūrovų. J.Norvaišienė teigė, kad docentės ir mokslininkės darbo atsisakė savo noru ir dėl to nesigaili, tačiau jai kartais būna apmaudu, jog šį jos gyvenimo etapą ir pasiekimus žiniasklaidoje dažniausiai užgožia jos darbas ir trofėjai, pelnyti šokių aikštelėje.

„Esu medicinos mokslų daktarė, parašiau daugiau kaip 200 mokslinių darbų. Per 32-ejus dėstymo metus mokiau daugiau kaip tūkstantį medicinos studentų“, – kalbėjo žinoma moteris.

„Iš universiteto išėjau savo noru, nes buvo sudėtinga derinti šokius ir dėstymą. Norėjau daugiau dėmesio skirti treniruotėms, teisėjavimui“, – prisiminė J.Norvaišienė, su vyru Česlovu inicijavusi populiarų šokių turnyrą „Gintarinė pora“. Šiemet jame sulaukta ypač daug svečių iš užsienio.

Prabilusi apie šokių pranašumus ji ypač išskyrė discipliną. „Šokantis žmogus išmoksta punktualumo, branginti laiką, jo nešvaisto tuštiems užsiėmimams. Šokėjai dažniausiai neturi kenksmingų įpročių. Net kai susirenkam keliasdešimties žmonių kolektyvas palydėti Naujųjų metų, vos išgeriam šampano butelį ir dar lieka“, – pastebėjo šokių trenerė.

Antrame etape surinkti balsai: 344


Redakcijos siūloma kandidatė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *