Jolanta Šmidtienė

0
0Menininkė, puošdama pagrindinę Kaunui eglę, miestui kartu padovanojusi ir Guinesso rekordą, teigė, kad nuovargis neatgrasė tam ryžtis ir kitais metais.

“Turime idėjų ir kitiems, ir dar kitiems metams. Aišku, idėjos – dar ne viskas. Jas dar reikia įgyvendinti. Tokio didelio masto darbai reikalauja itin darniai dirbančios ir tikinčios komandos. Tik tada galima įgyvendinti, atrodo, neįmanomus darbus”, – kalbėjo J.Šmidtienė.

Būtent šiemet ją pasiekė pernai pasiekto Guinesso rekordo sertifikatas. “Eglutę kūriau ne todėl, kad sulaukčiau dėmesio sau, o kad būtų šventė mano artimiesiems ir visiems miestiečiams. Meno pasaulis mane žino gana gerai. Ir mane tai visiškai tenkina”, – pasakojo menininkė.

Pastarieji metai jai buvo itin įtempti. “Turėjome labai daug profesionalaus meno projektų. Organizuotos galerijos jubiliejinės dešimtmečio parodos, surengtos autorinės parodos Baltarusijoje, Vokietijoje. Net jau pamiršau, kiek mes visko šiemet darėme”, – besibaigiančių 2012-ųjų darbus vardijo J.Šmidtienė.

Ne paslaptis, kad Kalėdos jai ir šiemet prasidėjo dar vasaros pabaigoje. “Šokančių angelų eglės idėją turėjau dar nuo pernai, bet konkorėžius rinkti pradėjome rugpjūčio viduryje. Paskutinį mėnesį gyvenau praktiškai po eglute. Net nesusivokiau, kada prasidėjo ruduo, žiema”, – pasakojo J.Šmidtienė.

“Būdavo taip, kad sakau: viskas, laikykite mane už rankų, nebepastoviu, kitais metais neleiskite dalyvauti. Bet kiti tik juokėsi iš tokių mano žodžių, nes žino, kad sulaikyti manęs nepavyks. Dalyvauti veršiuosi ir kitais metais”, – neslėpė rekordininkė.

Antrame etape surinkti balsai: 2066

35 thoughts on “Jolanta Šmidtienė

 1. Kelintus metus Rotušės aikštėje puošianti pagrindinę miesto eglę ir savo originalumu ir išskirtinumu išgarsinusi Kauno miestą visame pasaulyje galerijos „Balta“ savininkė Jolanta Šmidtienė.

 2. Už nuostabias Kauno Kalėdų egles, kuriomis žaviuosi jau eilę metų. Už menininkės darbą, idėjas ir mūsų miesto garsinimą MENU.

 3. Ši nuostabi moteris nusipelniusi ne tik ne pirmus metus kuriama Kalėdų eglute Kauno rotušėje, bet ir nuostabiais autoriniais darbais (tai bene pagrindinis dalykas kalbant apie šią menininkę).
  Ji tiesiogine šio žodžio prasme puošia miestą ir džiugina gyventojų akis savo kūryba.

 4. Nežinau, kas dar taip garsina miestą, kaip ši nuostabi menininkė. Mūsų miestas siaubingai apleistas, tenka nuolat raudonuoti prieš svečius ir kitų miestų gyventojus dėl mūsų gatvių, namų, skverų. Gerai jautiesi tik tada, kai sniegas uždengia Kauno netvarką ir miesto svečius galima pakviesti prie nuostabiosios miesto eglės- jau kelinti metai p.Jolantos nuostabios meno idėjos užburia ir leidžia mums džiaugtis. Nežinau, kas dar taip džiugina varganam mūsų miete. Atsidėkokime šiai nuostabiai moteriai už jos ištikimybę miestui, už jos energiją ir nepaprastą kūrybos šviesą, dovanojamą mums visiems.

 5. Tai žmogus kuris skiria savo laiką altruistinei veiklai, ne žodžiais, o konkrečiais darbais.Žinant visą eglučių kūrimo ir pastatymo kainą,labai žemai lenkiu prieš ją galvą. Kaip menininkė, kaip žmogus, kaip daugiavaikė mama ir kaip moteris -ji gali būti visiems pavyzdys.

 6. Dziaugiames Jolantos iniciatyva,originaliomis kurybinemis idejomis,puosiant ir grazinant Kauno senamiesti ,kuris dziugina ne tik mus kauniecius,bet atvykusius svecius !

 7. Už Jolantą, kuri apdovanoja savo geranoriškumu mus, negailėdama savo laiko. Sveikatos, laimės, įdėjų. Dėkoju už išgarsinimą mano miesto

 8. Šios moters puošta egle gali džiaugtis visi kauniečiai ir miesto svečiai, neišskiriant nei amžiaus grupės, nei socialinio sluoksnio, nei sveikatos grupės, nei interesų grupės.

 9. Kiekvienas kaunietis ar svečias jau daug metų yra džiuginamas šios gražios trapios moters kūryba. Priėjus prie Kalėdinės eglės negali atsistebėti, kiek darbo, sumanumo, širdies šilumos įdėta į tą kūrinį. Kasmet stebiesi ir galvoji, kad nieko gražesnio padaryti nebeįmanoma, bet po metų ir vėl – stebuklas.
  Ši moteris būtinai turėtų būti tarp geriausių.

 10. Tikrai verta titulų, nes jau dvylika metų rūpinasi Valančiaus gatvelės ir senamiesčio Kalėdine nuotaika, taip pažadindama Kauną iš letargo miego. Įkvepi savo optimizmu ir energija, už tave!!!

 11. Jolanta, esate šaunuolė, džiaugiuosi, kad Kaunas Jus turi,sveikinu su artėjančiomis šventėmis, linkiu daugkūrybinių idėjų ir sėkmės, laimės asmeniniame gyvenime

 12. Manau jei visos Lietuvos žmonės jau keturis metus iš eilės išrenka Kauno Kalėdų eglę gražiausia, tai Jolanta tirai nusipelnė 2012 metų kaunietės titulo.

 13. Labai labai tikiuosi, kad Jūs nugalėsit. Tik Jūsų dėka galima džiaugtis Kalėdom Kaune, Jūsų energija, meniškumas, atsidavimas miestui – fantastika 🙂 Nematau jokios alternatyvos, tokie žmonės, kaip Jūs, palieka galimybę didžiuotis mūsų miestu. Jei būtų tiesioginiai mero rinkimai, balsuočiau už Jus 🙂 Tikiu pergale 🙂

 14. Meilės niekad nebuna per daug, bet kad jos būtų tiek daug,jog abgaubtų visą Kauną savo šiluma ir gerumu tai unikalu.

 15. Jolanta, aciu Tau, kad atvaziavusi kiekvienais metais galiu grozetis nuostabia Kaledu eglute ir kiekvienais metais vis kitokia! Linkiu laimeti!!!

 16. jolanciuk,tu nuostabi meninke,puiki kureja ir tikrai verte metu kaunietes vardo.meile ,kuri sklinda nuo taves zmonems ir kaunui nereali.

 17. Jolantėle, Tu ne tik puoši mūsų miestą, bet įneši džiaugsmo, šviesos, gerumo į mūsų gyvenimą ir širdis…. AČIŪ!

 18. Mes kartu kažkada mokėmės. Džiaugiuosi, kad Jolantos kelias toks įspūdingas, ambicijų Ji turėjo visada.:))) Linkiu sėkmės asmeniniame gyvenime ir didžiųjų svajonių išsipildymo.

 19. Laukiame ne tik Kalėdinės eglės , bet ir kompozicijos iš velykinių kiaušinių. Sėkmės brandinant, kuriant, įgyvendinant pačias netikėčiausias idėjas.

 20. Pradėkite darydami tai, kas būtina, tada tai, kas įmanoma, o paskui pastebėsite, kad atliekate tai, ką manėte esant neįgyvendinama.

  Šiuo principu vadovaujasi Jolanta. Pasekime jos pavyzdžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *