Gražina Siderevičienė

0
0Gražina Siderevičienė
Gražina Siderevičienė

Kauno aklųjų ir silpnaregių centro (KASC) kultūros renginių organizatorė, mėgėjų meno kolektyvų koordinatorė G.Siderevičienė prasmingiausia savo veikla vadina žmonių meninių gebėjimų lavinimą.

„Pamatę, kiek daug žmonių susirenka į mūsų renginius, patys nustebome“, – sakė kaunietė. Ji džiaugėsi, kad, KASC duris atvėrus visiems norintiesiems, koncertai, kiti renginiai visuomet vyksta pilnutėlėje salėje.

„Pavyzdžiui, į Dzūkų šventę susirinko žmonių iš visos Kauno apskrities. Be koncertų, labai populiarios ir pasakininkų, kitos šventės, vakaronės. Taip skatinama didesnė aklųjų ir silpnaregių integracija į visuomenę, lengviau prisikviesti ir atlikėjus, menininkus“, – kalbėjo G.Siderevičienė.

Skaitytojai šią moterį gyrė už jos įdomius organizuojamus susitikimus, pažintis su renginius su lietuviška ir užsienio kultūra, dainomis ir eilėmis, už rašomas knygas. „Ji yra mylima, gerbiama už optimizmą, nuoširdumą bendraujant su aklaisiais ir silpnaregiais, jų artimaisiais ir pagalbą jiems“, – dėkojo skaitytojai.

Antrame etape surinkti balsai: 1940

10 thoughts on “Gražina Siderevičienė

  1. Gražina dirba Kauno aklųjų ir silpnaregių centre, rengia įvairius renginius, organizuoja susitikimus, supažindina žmones su lietuviška bei užsienio kultūra, dainomis ir eilėmis, pati rašo knygas. Rengia ir inicijuoja Kultūrinius respublikinius ir Kauno m. projektus. Mylima, gerbiama už optimizmą, nuoširdumą, bendraujant su aklaisiais ir silpnaregiais, jų artimaisiais bei padedanti jiems.

  2. Gražina-sielos žmogus, labai mylinti savo darbą ir žmones.Kruopšti ir kūrybinga, aktyviai ir nuoširdžiai dalyvauja įvairiose veiklose.Ją pamilo ne tik aklųjų ir silpnaregių bendruomenė, bet ir Kauno visuomenė.Gražina, baigusi lietuvių kalbos ir literatūros studijas Vilniaus universitete, puikiai valdo plunksną ir žodį, daug rašo apie Kauno krašto žymius žmones, piešia jų literatūrinius portretus.Lietuvos aklųjų biblioteka išleido G.Sideravičienės knygą „Tokie panašūs ir skirtingi“.Manau, kad savo nepriekaištinga veikla, Gražina užsitarnavo 2012 m. kaunietės titulą.

  3. Grazina nuostabus, siltas ir sviesus zmogus, nepatingekim, pabalsuokim, lai buna tai mazytis aciu, uz tiek daug gero ir grazaus!
    Man jau 33, o as prisemenu vaiku sventes nuo 3ju metuku, koncertai, spektakliai, kaledu eglutes. Daug ka grazaus prisiminti.
    Ji tikrai verta – „musu metu kauniete“ ir 2012u ir 2011 ir 2015 BALSUOJAME!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *