Gitana Pečkytė

0
0Gitana Pečkytė
Gitana Pečkytė

Kauno muzikinio teatro dainininkė, šiemet apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi už itin sudėtingą Liučijos vaidmenį Kauno valstybiniame muzikiniame teatre pastatytoje operoje “Liučija di Lamermur”, teigė, kad šie metai jai yra vieni įsimintiniausių.

“Kauno muzikiniame teatre jau ne vieną sezoną atlieku pagrindines partijas beveik visose operose, operetėse, dainuoju visuose teatro rengiamuose koncertuose, tad kiekvieni prabėgę metai, pasipildę vis naujomis premjeromis, festivaliais ar gastrolėmis palieka neišdildomų įspūdžių, brandina mane kaip atlikėją ir didina atsakomybę prieš visos Lietuvos, ypač Kauno, publiką. Šie metai išskirtiniai ir dėl mano pedagoginio darbo”, – džiaugėsi atlikėja.

Nuo rudens ji dirba Kauno J.Gruodžio konservatorijos, kurią pati yra baigusi.

Solistė įsitikinusi, kad kad Kaune yra itin daug aktyvių, ryškių asmenybių, vertų didžiulės pagarbos. Vis dėlto, G.Pečkytės manymu, menininkės, sportininkės turi didesnes galimybes būti pastebėtos.

Auksinio scenos kryžiaus laureatei norėtųsi, kad visuomenės dėmesys klasikinei muzikai būtų didesnis, tačiau džiaugiasi, kad Kauno muzikinis teatras nuolat sulaukia savo ištikimų žiūrovų.

Antrame etape surinkti balsai: 316


Redakcijos siūloma kandidatė

2 thoughts on “Gitana Pečkytė

  1. Už Gitaną Pečkytę aktyviai balsuoja ir vilkaviškiečiai, nes ji dirba Vilkaviškio muzikos mokykloje ir mūsų mažo miestelio vaikus moko dainavimo paslapčių, sceninės kultūros ir meilės muzikai. Ačiū JAI 🙂

  2. nuostabus zmogus, puiki daininke, begalinio atsidavimo savo profesijai zmogus,irlabai mylyma savo ištikimų gerbėjų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *