Dovilė Bubnienė

0
0dovile bubniene027

Psichologė Dovilė Bubnienė daug jėgų atiduoda padėdama vyrams ir jų šeimoms. Prieš šešerius metus įkurto Kauno apskrities vyrų krizių centro direktorė ir viena jo steigėjų neretai darbuojasi be jokio atlygio.

„Siekiame paslaugas vyrams ir jų šeimų nariams teikti nemokamai, taip didindami psichologinės pagalbos prieinamumą.

Prieš įsteigiant šį centrą, ji daugybę metų dirbo Kauno apskrities moterų krizių centro psichologe. „Supratau, kad vyrams tokia pagalba taip pat reikalinga, bet nėra tam skirtos vietos. Norą suteikti pagalbą tiems, kuriems jos reikia, padidino ir man labai artimo žmogaus netektis“, – pasakojo D.Bubnienė.

Pagrindinė centre teikiama pagalba – psichologo, teisininko individualios konsultacijos vyrams ir jų šeimų nariams bei grupės užsiėmimai (tėvystės įgūdžių, smurtinio elgesio keitimo ir įvairias krizes išgyvenantiems vyrams).

Taip pat atlieka specializuoto pagalbos centro funkcijas nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems vyrams Kauno mieste ir apskrityje. „Esame toks vienintelis centras Lietuvoje, teikiantis šią funkciją išimtinai tik vyrams“, – pastebėjo D.Bubnienė.

Praktika parodė, kad centras tikrai yra reikalingas. Per metus čia kreipiasi apie 150 vyrų, kai kurie iš jų su savo šeimos nariais. Daugiausia kreipiasi vyrai, išgyvenantys šeimos tarpusavio santykių krizes.

„Esu psichologė ir grupių vadovė. Per pastaruosius porą metų aplankėme apie penkiolika Lietuvos miestų, kuriuose dalijomės savo patirtimi, skatinome vietinius žmones sekti mūsų pavyzdžiu. 2013 m. mūsų ir Moterų krizių centro iniciatyva buvo įsteigti vyrų krizių centrai Utenoje, Marijampolėje ir Šiauliuose. Esu viena iš steigėjų“, – pasakojo kaunietė.

Be šios veiklos, ji dar yra Kauno apygardos Probacijos tarnybos savanorė, taip pat visuomeniniais pagrindais veikiančios Kauno miesto šeimos tarybos narė.

 

14 thoughts on “Dovilė Bubnienė

 1. Tai buvo pirma mano pazintis su psichologais. Bet nenuvyle. Aciu, Dovile jums, kad siandien vel sviesu akyse ir matau ateities vizija.

 2. Džiaugiuosi, kad teko su Jumis susipažinti.
  Dar kartą dėkoju už pagalbą atsitiesiant po Mamos mirties.
  Nuoširdžiai linkiu sėkmės.

 3. Kai jau turi patirties tų kriziu ir žinai kur kreiptis, tada ne tokios jos baisios. Prissidėsiu prie padėkos. Šiandien su žmona laukiame dar vieno mažo, o prieš du metus atrodė, kad mūsu šeima neišliks,. Linkėjimai nuo Lauros ir sėkmes, Dovile 🙂

 4. Ačiū Dovile, o aš taip pat raginu palaikyti tave ir balsuoju už tave ne vieną kartą. Juk mums svarbiausia ne užsidėti karūną,o kad pagaliau būtų atkreiptas dėmesys į nevyriausybines organizacijas ir jų reikšmę miestui. Mes jau laimėjom, nes esame dviese. Už moterų solidarumą, kuriuo niekas nenori tikėti.

 5. Džiugu, kad pagaliau visuomenė atkreipė dėmesį į Dovilės darbą ir vyrų krizių centro svarbą, nes ši sritis nepelnytai apleista… Tikiuosi, kad atsiras daugiau tokių darbščių, atsidavusių veiklai ir visuomeniškų moterų.

 6. Su Dovile bendradarbiaujame jau nuo 2007 metų, kartu rengiame akcijas, seminarus, mokymus, apskrito stalo diskusijas. Nuoširdžiai dalinasi sukaupta patirtimi. Darbo specifika pakankamai sunki, tačiau visad suranda laiko, jėgų, kantrybės išklausyti, padėti, patarti. Nuostabi moteris, gera specialistė. Linkiu Tau sėkmės ir, kaip V.Skirkevičius sako, meilės Sau ir Pasauliui…

  Nuoširdžiai,
  Asta

 7. Su kolege Dovile Bubniene dažnai susiduriame savo profesinėje veikloje tiek Kaune, tiek Vilniuje, tiek kituose Lietuvos miestuose vykdydami darbo su smurto artimoje aplinkoje subjektais programas. Dovilei tikrai būdingas aukšto lygio profesionalumas, sugebėjimas pačiai produktyviai dirbti bei organizuoti ir motyvuoti veiklai kitus, o taip pat žmogiškas supratingumas ir atjauta. Ji tikrai yra puiki kolegė, puikus žmogus ir puiki moteris.
  Arūnas Kuras
  Vyrų krizių centro direktorius, Vilnius

 8. С Довиле и её коллегами я познакомился на конференции в Минске, посвященной проблеме домашнего насилия. Нам пока не удалось посотрудничать, но я рассчитываю, что мы будем плодотворно общаться и делиться знаниями и наработками как коллеги. Очень приятно, что Довиле работает в такой непростой теме как терапия насилия. Желаю профессиональных успехов и достижения всех поставленных целей!

 9. I am from Ukraine, and I have spent two unforgettable years in Lithuania as a student of the international Master programme „Comparative Social Policy and Welfare“. Since my Master Thesis was devoted to the problem of domestic violence against women, I have thought to collect the set of interviews with Lithuanian experts in this topic. I have held the interview with Dovile about her work with men abusers of their wives. It was a great experience for me to know from Dovile, in what way their organization is included into a common Lithuanian policy against domestic violence. I am sure that psychological and social work with abusers is one of the most crucial issues in the elimination of violence from family circle. And I guess, Dovile and her colleagues make a really important work, and I wish them all and Dovile personally to be successful in all their undertakings. I like to remember Dovile’s charming manner of speaking and behaviour. Dovile, you are one of the most interesting and intelligent persons I was fortunate to meet in Lithuania!

 10. I am from Latvia and I have had the opportunity to work with Dovile in a new project about domestic violence. It was a great experience and good time to work with such a professional expert. She has a great ability to bring people together in one team and take care of a good emotions.

 11. Kartais tiesiog maza zodziu padekoti. Mintimis siunciu geriausius palinkejimus. Tikiu,kad tokiu linkejmu daug. Aciu uz prikelta tikejima. Aciu uz sypsena. Is visos sirdies.

 12. Esu Vilniaus Universiteto psichologijos studentė ir Dovilė buvo mano pirmosios praktikos vadovė. Tai buvo nuoširdi didelių ir mažų atradimų kupina patirtis – apie psichologo tapatumą, apie savanorišką siekį padėti ir įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalų grožį. Ačiū, Jūs esate nuostabi ir įkvepianti mokytoja!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *