Deimantė Žebrauskaitė

0
0Deimantė Žebrauskaitė
Deimantė Žebrauskaitė

Kaune gimusi labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ vadovė, bendram tikslui sugebanti suburti ir įkvėpti didžiulį būrį savanorių, šio fondo sėkmės paslaptimi ji įvardijo ne savo asmenines savybes, o visuomenės palaikymą.

„Maisto bankas“ suklestėjo gerų žmonių pastangomis ir dideliu darbu. Bet kokių didelių darbų negali padaryti vienas žmogus. Jeigu organizacijoje yra matomas vienas žmogus, reikia žinoti, kad šalia jo bendram tikslui dirba labai daug žmonių“, – kalbėjo D.Žebrauskaitė, kurios daugiau nei penkerius metus vadovaujama organizacija renka paramą maistu ir dalija ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.

Ji pastebėjo, kad norint, jog organizacija veiktų sėkmingai, vadovui neužtenka dirbti aštuonias valandas per dieną. „Būna įvairiai, bet mažiau negu dešimt valandų dirbti nepavyksta. Bet kai darbas patinka, kai jis prasmingas, laiko neskaičiuoji“, – teigė D.Žebrauskaitė.

Vos įsijungus į „Maisto banko“ veiklą, jai teko dar didesnis darbo krūvis. „Teko atsisakyti draugų, asmeninio gyvenimo, nes neliko tam laiko“, – pasakojo organizacijos vadovė.

Antrame etape surinkti balsai: 89

Redakcijos siūloma kandidatė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *