18 thoughts on “Danguolė Miškinienė

  1. Nuostabi moteris, pedagogė. Buvusi mano dukrytės auklėtoja, daug metų auklėjusi, globojusi, mokiusi atrasti savo gyvenimo kelia.Dėkoju ir linkiu sėkmės!

  2. Tai nuostabus, nuosirdus, geras, supratingas zmogus ! Puikus vadovas ! Mokytoja, is didziosios raides ! Sekmes Jum toliau siekti savo tikslų !

  3. Visa širdimi už Danguolę Miškinienę! Ji yra tas pokytis, kurį norėtume matyti savo mieste, valstybėje, pasaulyje! Danguolė Išsiskiria savo kompetencijomis, žmogiškumu, gebėjimu matyti kiekvieną, kuriam reikia pagalbos, paguodos, motyvacijos! Puiki moteris, kolegė, vadovė!

  4. Kažkokiame komentare skaičiau: geriausia kas galėjo nutikti Kauno Jono Jablonskio gimnazijai – tai jos direktorė Danguolė Miškinienė! Pritariu šimtu procentų ir pridedu nuo savęs – tuo pačiu ir Kauno švietimo sistemai!!! Mano nuomone, kad tokio kito mokyklos vadovo su žiburiu nesurasit!

  5. Profesionalė, ypatingai daug padariusi prikeliant moderniam švietimo modeliui J.Jablonskio gimnaziją, kokybiškų švietimo naujovių iniciatorė, įgyvendintoja.

  6. Direktorės asmeniškai nepažįstu, bet Jūsų puikūs atsiliepimai viską pasako apie šią besišypsančią moterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *