5 thoughts on “Dalia Šatinskienė

  1. Augindama cerebr.paral.Sauliuka,ji gyde Amerikoje,Vilniuje pas Gyd Saniuka.Nenuleido rankų,paneigė prognozes kad sūnus nevaikščios-šiuo metu jis yra pasaulio neig.plaukimo čempionas,pagerbtas ir Prezidentes!Negana to, laiminga padare dar viena mergaite,ją isivaikindami.Puiki šeima-su vyru atsidavė savo ir kt neįgaliems juos integruojant-verta kaunietes vardo!(Elvyra Metelioniene)

  2. Dalia – stipri ir ištverminga moteris, kuri kartu su savo vyru didelę gyvenimo dalį atidavė tam, kad jų sūnus atsistotų ant kojų ir pasiektų puikių rezultatų sporte. Be galo daug operacijų, nesuskaičiuotas dienų skaičius ligoninėse, kasdienės treniruotės – ką tai reiškia, žino tik tie, kas tai patyrė. Kitas būtų palūžęs, o ji visuomet besišypsanti ir optimistiškai nusiteikusi, atrodo lyg jokių rūpesčių neturėtų. Maža to, ji surado laiko ir nepamiršo ir kitų panašaus likimo vaikų – įkūrė klubą „Sauliukas“ ir daro viską, kad klubas veiktų, o jo nariai galėtų užsiimti įvairia veikla ir tobulėti. Rezultatai kalba patys už save – sūnus ir dar viena mergaitė iš klubo laimėjo ne vieną medalį tarptautiniuose plaukimo čempionatuose, juos apdovanojo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir net Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Jos įkurto klubo nariai džiaugiasi vasaros stovyklomis, dalyvauja susitikimuose su žymiais žmonėmis, rengia įvairias darbų parodas. Labai smagu, kad Dalia pateko į 2015 metų žymiausių Kauno moterų sąrašą. Ji tikrai to verta.

  3. Pažįstu Dalią – ji kilusi iš Kauno ir gyvena Kaune. Jau ne kartą matėme reportažus apie ją ir jos veiklą televizijoje, skaitėme straipsnius internete. Tai nuostabi moteris, turinti retą šiais laikais savybę – atjausti kitą žmogų ir padėti jam. Ji stipri dvasiškai ir pasiaukojančiai dirba tam, kad integruotų į visuomenę ortopedinėmis ligomis sergančius vaikus. Jos nepalaužia iškilę sunkumai ar nesusipratimai. Savo ir pažįstamų vardu linkiu jai sėkmės šiame konkurse ir jos veikloje.

  4. Nuoširdžiai palaikau gerb.p. Dalią Šatinskienę, Jūs tikrai verta Metų kaunietės titulo už tai, kad neatlygintinai dirbate, organizuojate renginius, plenerus, susitikimus, sporto renginius ir t.t. negalę turintiems vaikams ir jų šeimoms. Stiprybės Jums, kantrybės nelygiose kovose su valdininkų klanais ir tesaugo jus Viešpats.

  5. Palaikau Dalią Šatinskienę už, Jūsų neatlygintiną kultūros ir sporto renginių organizavimą negalią turintiems vaikams bei jų šeimoms. Jūs tikrai esate verta Metų kaunietės titulo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *