Dalia Lapėnienė

611
0Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos, veikiančios kaip daugiafunkcis centras, direktorė, kurios vadovaujamoje mokykloje daug dėmesio skiriama visų socialinių grupių poreikiams. Mokyklos veikloje vadovaujamasi bendruomeniškumo, pilietiškumo, dvasingumo, intelektualumo, kūrybiškumo vertybėmis, derinamas tradicinis akademinis ugdymas bei inovatyvus informacinių technologijų integravimas.

26 thoughts on “Dalia Lapėnienė

 1. Tai, žmogus, kuris vertas laimeti šį titulą, žmogus, kuris žino ką daro, vardan visų geroves! Balsuokime už gerą, sąžiningą, Metų Kaunietę!!!

 2. Mokytoja, kuriai rupi visi. Gili, jausminga, profesionali, intelektuali, o kartu ir paprastas zmogus su tais, kuriems reikia atjautos ir pagalbos. Lietuva ir Kaunas gali didziuotis tokiais Mokytojais , kurie tiek daug ir nuosirdziai pasiaukoja del musu vaiku lavinimo ir auklejimo. Sekmes Jums, Dalia!

 3. Tai yra nuostabi mokslininkė su vaiko siela. 2011 m. ji apgynė daktaro disertaciją
  „Asmenybiniai ir socialiniai veiksniai, susiję su kūno kultūros ir kitų dalykų mokytojų kūrybingumu profesinėje veikloje“
  (Vadovė – prof. A. Dumčienė, LSU).

 4. Moteris iš Didžiosios Raidės, žiūrinti į viską paprastai ir diplomatiškai.Tačiau savo diskusijomis ir demokratine diplomatija sukurianti mokyklos darbą, lyg visi būtume Europarlamente – net ir mažiausias problemas sprendžia aukščiausiu lygmeniu.

 5. Veržli, organizuota, šiuolaikiška vadovė! Išmintį, jėgas, laiką maksimaliai atiduodanti mokyklai ir jos bendruomenei. Nesididžiuojanti tuo, kas jau pasiekta, o vis susitelkusi į naujus tikslus. Iš kitų Kauno moterų ją išskiria ne pareigos , o atsidavimas joms, nes daro tai, kuo nuoširdžiai tiki!

 6. Gerbiama Dalia išsiskiria savo matymu toli į priekį. Mokyklos vadovas turi daug galimybių kurti vaikams saugią ir palankią mokymosi aplinką. Pirmą kartą su Dalia susitikome 2008 metais. Kalbėjome apie tai, kaip svarbu suteikti vaikams ne tik žinias, bet ir kitus gyvenimui reikalingus įgūdžius. Dalios vadovaujama mokykla buvo pirmoji kregždė Kaune, kuri nusprendė ugdyti vaikų socialines ir emocines kompetencijas. Mokykla tai daro iki šiol. Tik rūpestingo, toli žvelgiančio vadovo dėka mokyklos bendruomenė yra nuolat tobulėjanti ir einanti vienu žingsniu į priekį, nei visa Lietuvos švietimo sistema. Tokioje mokykloje gera visiems: vaikams, jų tėvams ir personalui. Dalia jau seniai nusipelnė būti Metų Kaunietė.

 7. Puiki,reikli,veržli.
  Netausojanti nei savo laiko nei energijos.Daliai darbo valandų nėra,ji visą laiką atiduoda savo mokiniams,mokytojams,vadovaujamo centro reikalams.

 8. Dalia stipri,jautri,įdomi,empatiška.,jaunatviška,dvasinga,šarminga… Galima tęsti be galo.Žmogus atiduodantis save kitiems visu 100 procentu.Ji neskaičiuoja darbo valandų.Jai nėra neįmanomų darbų.
  Verta šio įvertinimo jau senai.
  Balsuojam,mielieji!

 9. Sveikinu, miela kolege! Palaikau visa širdimi. Kaip smagu, kas mus – pedagogus palaiko mūsų bendruomenės. Sėkmės!

 10. p. Dalia yra verzli, energinga, protinga, ieskanti naujoviu ir nebijanti prisiimti dideles atsakomybes mokyklos direktore. Taip pat labai supratinga, maloni, nuosirdi, jaunatviska ir linksma moteris! Linkiu sekmes…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *