13 thoughts on “Dalė Poškienė

 1. Šios moters gyvenimas – pasišventimas žmonėms, pasiaukojimas Lietuvai. Jos gyvenimo moto „Nė dienos be veiklos“. O toji veikla – ne tik Kaunui ir Jo žmonėms. Kauniečių darbai pristatomi užsienyje, Lietuvos moterų darbai, istorija, kultūra- taip pat toli už miesto ir Lietuvos ribų žinomi, matomi.
  Tai -neatlygintinas, neapmokamas darbas, kuris netelpa į paprasto žmogaus sąvoką.
  Jos dėmesys, pagarba, atjauta senam ir jaunam, nepaprasta tolerancija ir – pasidalijimas taurumu, gerumu. Toji moteris pelnė ne tik kultūrininkų, rašytojų dėmesį ir pagarbą, bet ir žymių miesto žmonių – kolekcininkų, knygių…Tokių iškilių asmenybių turime nedaug, kurie tiek daug atiduoda miestui, jo žmonėms

 2. Nuostabi moteris, rūpestinga mama, neplaiaujamai kurianti ir padedanti kurti. Žmogus su rodos neišsemiamais energijos resursais, aukojantis save kitų labui.

 3. Julija
  Puiki, nuoširdi, intelektuali meno ir kultūros puoselėtoja ne tik Kaune bet ir Lietuvoje. Tikrai verta Metų Kaunietės 2016 titulo.

 4. Šaunesnės moters mūsų mieste dar nebuvo. Dalė Poškienė garsina Kauną ne tik Lietuvos mastu, bet ir užsienyje.
  Sėkmės Dalei kultūros baruose tapus METŲ KAUNIETE.
  Pagarbiai – Balys B.

 5. Iniciatyvi,veikli,daug idėjų turinti ir besistengianti jas įgyvendinti.Tokie žmonės ir reikalingi dirbti kultūros baruose. Deja,dažnai tokių pastangos nėra vertinamos,
  kartais net trukdoma tinkamai dirbti. Linkiu sėkmės,ištvermės ir kantrybės.

 6. Daugelis kauniečių, jeigu reikia surengti literatūrinį vakarą, išleisti knygą, surengti šventę ar kultūros renginį, kreipiasi į Dalę Poškienę. Mes visada sulaukiame pagalbos. Ačiū už tai.

 7. Reikia pavydėti Dales Poškienės darbštumo. Visuomeninis darbas, vadovavimas tarptautinėms organizacijoms, bendradarbiavimas su žymiais lietuvių išeiviais, daugybė parašytų straipsnių, parengtų knygų… Visa tai – vienų rankų ir atsidavusios širdies darbas

 8. Visi, kas bendrauja su Dale Poškiene, pažįsta ją kaip nuoširdžią, jautrią ir geraširdį Žmogų. Tai brangios savybės, kuriomis ne visi gali pasididžiuoti. O iki kakalo paskendusi visuomeniniuose darbuose, D.Poškienė viską daro atvira širdi parašė:

  Raimonda

 9. Visi, kas bendrauja su Dale Poškiene, pažįsta ją kaip nuoširdžią, jautrią ir geraširdį Žmogų. Tai brangios savybės, kuriomis ne visi gali pasididžiuoti. O iki kakalo paskendusi visuomeniniuose darbuose, D.Poškienė viską daro atvira širdi parašė:

  Gerbiamieji, prieš siųsdami komentarus išsitaisykite klaidas. Vien žodis „kakalo“ (turėtų būti kaklo), nedaro garbės autorei bei pretendentėms.
  Gerai, kad komisijos nariai panaikino balsavimo duomenis portale. Tai reikėjo padaryti iš karto, būtų išvengta nesąmonių balsavime. Balys B.

 10. Dalia Poškienė yra labai kūrybinga, jautri, graži, inteligentiška moteris tikrai verta metų kaunietės vardo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *