36 thoughts on “DAIVA ČEPULIENĖ

 1. Super gydytoja visomis prasmėmis, vertina žmogų ir bendrauja ne kaip gydytoja o kaip draugė! Linkiu laimėti ne tik Metų kaunietės titulą bet ir daugelį kitų darbe!

 2. Nuostabi Gydytoja.
  Žemai lenkiu galvą prieš Jos gerą širdį, žmogiškumą, profesionalumą.
  Tobulesnės Gydytojos ir būti negali.
  Rekomenduoju drąsiai, nes tobula Gydytoja visom prasmėm

 3. Galiu drąsiai teigti, kad Daiva Čepulienė verta Metų kaunietės titulo, šaunuolė, puiki gydytoja, kolegė ir verta geriausio žodžio

 4. Puiki,rūpestinga,bendraujanti,nuoširdi,savo darbą išmananti gydytoja.Sėkmės jai ir pasisekimo nelengvame darbe.

 5. Labai džiaugčiausi, kad ši puiki moteris būtų išrinkta Metų kauniete. Tai puiki, profesionali gydytoja. Labai atidi, dėmesinga, švelni ir rūpestinga.Nuoširdžiai linkiu Jai sėkmės!

 6. Iš visos širdies dėkoju gydytojai Daivai Čepulienei už supratingumą, palaikymą ir pastangas!
  Didžiulis ačiū už Jūsų žinias ir meistriškumą! Linkiu Jums sveikatos, laimės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet naudingame darbe.

 7. Be galo silta nuosirdi demesinga atsakinga ir savo srities profesionale. Rekomenduociau bet kuriai net nesuabejojus. Dziaugiuosi kad patekau butent pas sita gydytoja.

 8. Superine be tik gydytoja bet ir zmogus. Dalina save negailedama visada be galo demesinga atidi konkreti nuosirdi ir savo srities zunove. Aciu begalinis ji verta tik geriausio

 9. Be galo šilta nuoširdi demesinga atsakinga ir savo srities profesionale.Rekomenduočiau bet kuriai net nesuabejojus. Ačiū begalinis ir džiaugiuosi pažinusi ❤

 10. Tai nuoširdus doras atsidavęs savo darbui ir žmonių labui žmogus. Pagal Sielos lygį Daiva yra tarp 0,5 procento Lietuvos gyventojų. Kaunas ir jo žmonės didžiuojasi tokiomis asmenybėmis. Ačiū, kad esate.

 11. Nuoširdi, nuostabiausia gydytoja ! Jos dėka esu sveika! Tik gerb.DAKTARĖ Daiva Čepuliene verta Kauno metų moters vardo !!!

 12. Daiva Čepulienė – Metų Kaunietė! Metų Żmogus! Metų Gydytoja (iš Didžiosios raidės) ! Nerasim visų nuostabiausių žodžių apibūdinant jos profesionalumą, jautrumą,supratingumą,tolerantiškumą… Tai Žmogus vertas visų padėkų ir apkabinimų, ne tik apdovanojimų…. Sėkmės Jai nelengvame jos darbe…. su Didžiausia pagarba
  AČIŪ kad yra tokių gydytojų Lietuvoje 🙂

 13. Daiva Čepulienė- trapi Moteris, jos darbas reikalauja geležinės stiprybės. Atsidavimas, nuoširdumas, pašaukimas ir meilė žmonėms daro stebuklus. Moteris – moterims. Tikrai verta šio titulo❤❤❤❤

 14. Tai pati nuostabiausia daktare sutikta mano gyvenime! Ji verta viso pasaulio titulų,o Metų Kauniete tuo labiau.Myliu ja begalo,nes tai žmogus iš didžiosios raides!Sėkmės visur ir visada miela Daivute!!!

 15. Labai puiki moteris, gera specialistė. Šiais laikais nevien vyrai, tokie kaip aš, būna įvertinti. Balsuokime už Daivą!

 16. Nuostabus, rūpestingas ir supratingas Žmogus , kurio dėka galiu džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Be galo dėkinga. Ir linkiu laimėti kaunietės titula.

 17. Gydytoja, tokia nuoširdi, rūpestinga, visus užjaučianti, dėmesinga, daranti stebuklus ir gali būti išrinkta Metų kauniete.
  Ji verta pasaulio titulų…ji Žmogus, kurio dėka galim džiaugtis gyvenimu. Didelės sėkmės jai.

 18. Nuostabi gydytoja, nuoširdi ir puiki moteris. Ji verta nugalėtojos vardo, yra padėjusi daugybei moterų, tarp jų ir man. Ačiū, Gydytoja ❤️

 19. Labai norėčiau, kad Daiva Čepulienė būtų išrinkta Metų Kauniete! Ji to verta už pasiaukojamą ir profesionų darbą, už rūpestį ir švelnumą, už begalinę meilę žmonėms!

 20. Gydytoja Daiva Čepulienė tikrai verta nugalėtojos vardo. Jos meilė kiekvienam ligoniui yra neišmatuojama ir neįkainojama. Ačiū Jums daktare, man labai padėjote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *