Aušra Ručienė

0
0Aušra Ručienė
Aušra Ručienė

Žinoma advokatė ir Kauno miesto tarybos narė džiaugiasi, kad miesto moterys yra itin aktyvios, atkakliai siekia savo tikslų.

Toms moterims, kurios mano, kad joms gyvenime nesiseka, A.Ručienė pirmiausia patartų išsirinkti vieną sritį ir nesiblaškyti. „Reikia pasistatyti labai aukštą kalną, ant kurio šviestų laimės žiburys, ir po truputį kopti aukštyn. Susikoncentravusi, visas pastangas vienam tikslui skirianti moteris šiandien gali labai daug ką nuveikti, tik reikia labai norėti“, – teigė politikė.
Savo sėkmės receptu ji įvardijo tai, kad moka džiaugtis gyvenimu. „Niekada nereikia pasiduoti liūdnai nuotaikai, jos rodyti, bet stengtis padaryti visus numatytus darbus“, – patarė advokatė.

„Reikia suvokti, kad būna ir geresnių, ir blogesnių dienų. Jeigu šiandien kažkas labai nepasiseka, rytoj pasiseks kitas dalykas. Reikia gyvenimą priimti tokį, koks jis yra, ir juo džiaugtis. Jeigu neįmanoma pakeisti blogos situacijos, nereikia švaistyti jėgų savęs gailėjimuisi. Gailėkis šimtą metų – niekas nuo to nepasikeis. Reikia judėti pirmyn“, – kalbėjo A.Ručienė.

Antrame etape surinkti balsai: 6593

18 thoughts on “Aušra Ručienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *