13 thoughts on “Aldona Ruseckaitė

 1. Miela ALDONA ,ačiū kad garsini mielą gimtinę Šilavotą ,Prienus,Kauną ir visą Lietuvą.Didžiuojuosi,kad esi visapusiškai kūrybinga.
  Skaitau Tavo knygas,klausau radijo ir žiūriu televizijos laidas,o kokios nuostabios nuotraukos-tikros gamtos mylėtojos,ką jau kalbėti apie susitikimus Šilavoto Davatkyne.Ačiū ,džiugink mus savo kūryba.Geros sveikatos ir Dievo palaimos.

 2. Mielai balsuoju ir džiaugiuosi, kad turime tokią puikią, šiltą rašytoją, poetę, menininkę. Dalyvauju susitikimuose, skaitai knygas ir taip patiriu didelį dvasinį džiaugsmą.

 3. Gerbiama Aldona,
  jūsų vedami kameriniai renginiai – nepakartojami, tai dvasinė atgaiva visiems.
  Jūs puiki muziejaus vadovė, mylinti ir gerai išmananti savo darbą, glaudžiai bendradarbiaujate su rašytojais.
  Jūs sukūrėte labai gerą klimatą kolektyve, o visa Lietuvos muziejininkų bendruomenė gerbia direktorę Aldoną.
  Jus myli visi, kas domisi literatūra, nes Aldona Ruseckaitė – nuostabi ir talentinga rašytoja

 4. Miela mūsų krašto garsintoja Aldona,
  ačiū Tau už kūrybą,kurios mums reikia kaip duonos, kaip oro… Pasmaguriavę nauju Tavo kūriniu, vėl laukiame, kuo mus dvasiškai pamaitins mūsų Aldona…Sėkmės,vis naujų teminių paieškų gyvenimo lobyne. Kai „perleidi“ per savo širdį ir protą,mums paduodi tikrą „medų“, kurį skaitome su dideliu malonumu…
  Angelė Bajorienė

 5. Mielai balsuoju ir labai džiaugiuosi, kad miestas turi puikią rašytoją, menininkę, renginių organizatorę. Labai žaviuosi e jos knyga „Žemaitės paslaptis“.
  Dėkui gerb. Aldonai ir visapusės sėkmės. .

 6. Balsuojame, balsuojame bei kviečiame, raginame balsuoti ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos skaitytojus.

 7. Aldona Ruseckaitė – viena iš Prienų krašto šviesuolių, netelpanti vienoje kūrybinėje linijoje. Jos eilėraščiai, romanai ir fotografijos vertos kiekvieno iš mūsų dėmesio, jos vadovaujamas Kauno Maironio literatūrinis muziejus vertas būti aplankytas kiekvieno Lietuvos piliečio ar užsienio svečių. Sėkmės kūryboje ir atsakingame darbe, miela Aldona.

 8. Mūsų mieste labai daug šaunių moterų, savo darbais puošiančių ir garsinančių Kauną. Tačiau iš jų ypač išsiskiria visoje šalyje plačiai žinoma literatūros šventovės – respublikinio Maironio lietuvių literatūros muziejaus – vadovė Aldona Ruseckaitė. Tai kartu talentinga profesionalaus meno kūrėja, viena iš dviejų 2015 metų įsimintiniausių menininkių, net ir asmeninį gyvenimą pašventusi tiesioginiam bei visuomeniniam darbui. Muziejus – jos šeima, jos meilė ir švenčiausia pareiga Kauno miestui bei respublikai garsinti.
  Aš balsuoju už Aldoną Ruseckaitę.

 9. Per 26 -erius nelengvus, bet sėkmingo vadovavimo literatūros muziejui metus Aldona Ruseckaitė, energinga, iniciatyvi moteris, puiki organizatorė ir jautri oratorė, padedama darnios kolegų bendruomenės, iškėlė muziejų į neatpažįstamas aukštumas ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.
  Čia rengiamos pastovios ekspozicijos ir keičiamos parodos. Kasmet vyksta įvairios konferencijos, kuriose dalyvauja žymiausi Lietuvos literatūrologai, kultūrologai, bibliotekininkai bei pedagogai. Čia organizuojami tradiciniai poezijos pavasariai, kuriuose gausu svečių net iš užsienio. Nuolat vyksta mūsų literatūros klasikų jubiliejiniai minėjimai, aukšto meninio lygio naujausių knygų pristatymai, jaunųjų kūrėjų, skaitovų konkursai ir t.t.
  Renginius visuomet labai praturtina Kauno meno meistrų – aktorių, kuriančių dvasininkų, solistų, muzikos virtuozų geranoriškas dalyvavimas.
  Į šį išskirtinį muziejų eini kaip į literatūros ir meno šventovę ir išeini dvasia sustiprėjęs, praturtėjęs.
  Aš pasisakau už Aldoną Ruseckaitę – kaip 2015 m. Kaunietę.

 10. Aldona Ruseckaitė – unikali Kauno moteris, daug metų vadovaujanti dvasingam kultūros židiniui – Maironio muziejui. Į jį tarsi į atlaidus, į atgaivos šaltinį plaukte plaukia minios jaunų ir pagyvenusių žmonių, ne tik kauniečių, bet ir miesto svečių.
  Balsuoju už Aldoną Ruseckaitę – Metų Kaunietę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *