Aldona Anastazija Valienė

0
0Aldona Anastazija Valienė
Aldona Anastazija Valienė

„Kauno dienos“ ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno skyriaus organizuotame Nuoširdžiausio gydytojo konkurse šiemet triumfavusi A.A.Valienė teigė, kad gydytojo pareiga yra ne tik išmanyti profesinius dalykus, bet ir mylėti visus žmones.

„Jeigu myli, pacientui atrasi ir gerų žodžių, ir rasi laiko palaikyti jį už rankos, pažiūrėti į akis“, – kalbėjo medikė, dirbanti Natūralios medicinos centre.
A.A.Valienė dar jaunystėje ne kartą įsitikino, kad dėmesys, geras žodis kartais gydo labiau nei vaistai. „Kai dar dirbau Pažaislio psichiatrijos ligoninėje ir ligonius ištikdavo krizės, jie ateidavo tiesiog pasiguosti. Kad ir neprotingas mintis išsakydami jie pasijusdavo geriau – nė vieno nesu atstūmusi, visus išklausydavau, skirdavau dėmesio. Jie net laukdavo, kada prasidės mano budėjimas“, – prisiminė kaunietė.

Tai, kad nori būti medikė, ji suprato dar dirbdama psichiatrijos ligoninėje, kur buvo priimta vos sulaukusi 16 metų. Tuomet mokėsi vidurinėje mokykloje ir dirbo, nes reikėjo gelbėti gausią šeimą nuo bado. „Ten dirbdama pamačiau, kad norint padėti kenčiančiam žmogui reikia labai daug žinių. Taip ir subrendo meilė medicinai“, – pasakojo gydytoja.

Antrame etape surinkti balsai: 176


Redakcijos siūloma kandidatė

5 thoughts on “Aldona Anastazija Valienė

  1. Aldona Anastazija Valienė – tai tokia gydytoja, kuri padarys viską dėl paciento negalvodama apie savo laiką, sveikatą, asmenines problemas. Ne veltui Ji pripažinta Nuoširdžiausia Kauno gydytoja.Jos visas gyvenimas paskirtas kauniečių sveikatos priežiūrai ir pagalbai jiems.

  2. Ačiū Jums, dr. A.A.Valiene, už nuoširdumą bei pasitikėjimo vertą rūpestingumą, už tai, jog pirmiausiai esate Žmogus ir visus taip pasitinkate ir priimate.

  3. Su didžiule pagarba sinčiame širdingiausius sveikinimus už Jos nuoširdų bendravimą ir gebėjimus gydyti.Gerų,džiugių,švenčių ir stiprios sveikatos energingai,maloniai,dėmesingai daktarėlei,jos šeimai.

  4. tai ne tik nuoširdžiausia gydytoja bet ir kaip sutiktas nuoširdžiausias žmogus mano gyvenimo kelyje ir pirmieji požymiai buvo pastebėti kai dar buvo tik pretendentė į marčias mano studijų grupėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *