11 thoughts on “AISTĖ VIRKETĖ

 1. Pati būdama trapi, švelni, labai sąmojinga būtybė sukūrė ir rodo meilę dar trapesniam draugui -augalui. Labai dvasingas požiūris ir darbas! Būkite palaiminta ir įvertinta! Pagarbiai.

  1. Rita, ačiū Jums už palaikymą ir bendrystę. Siunčiu apkabinimą. To nebus nei vienam per daug – nei žmogui, nei gyvūnui, nei augalui. Visi mes esame gamtos dalis.

 2. Didžiulė palaima, džiaugsmas ir dovana palaikyti tokią švelnią, jautrią ir kūrybingą moterį jos gyvenimo kelyje! Teklesti meilė visoms gyvybės formoms. Laimės tavo siekiuose, Aiste!

  1. Miela Rūta,

   ačiū Jums už begalinę atidą ir globą, kuria visada mane lydite. 🙂 Gera tai jausti. O sėkmės prireiks, kai tiek šalia nuostabių moterų šiame balsavime!

 3. Aistė tikra šaunuolė. Jos veikla originaliu būdu kreipia visų mūsų dėmesį į kiekvienos gyvybės formos svarbumą ir reikalingumą. Tai be galo aktualu šiandien Lietuvoje ir kaip ir bet kur kitur – jautrumas, sugebėjimas padėti silpnesniam, kas jis bebūtų. Palinkėkime Aistei sėkmės.

  1. Virginija,

   ačiū už gilesnės mano sumanymo – augalų prieglaudos – prasmės atvėrimą ir supratimą. Taip, tai ne tik augalų prieglauda, bet ir dėmesys žmogui, bendravimas su atvykstančiais, dalinimasis gėriu – bendryste gelbėjant augalą, jo likimą. Nors, iš tiesų – tai tikrų tikriausias darbas kartu. Solidarumas dėl gyvybės. Ačiū.

 4. Aistute tu tikra šaunuolė,pažinau tave Birštone, moterų stovykloje.Prisimenu tave kaip šiltą, malonų žmogutį ir labai palaikau tavo užmanymą,idėją. Šilčiausi linkėjimai tau iš suvalkijos, aš už tave

  1. Zita,

   puikiai Jus atsimenu. Bendrystė išlieka. Nors ir per atstumą.
   Ačiū Jums ir džiaugiuosi, kad nors šiuo būdu, bet mūsų keliai vėl susikirto.

 5. Labai sujaudino Gėlių gyvybės langelis. Nesįsivaizdavau apie tokį. Jeigu ne metų Kauno dienos rinkimai tai galbūt dar ilgai apie tai būčiau nežinojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *