Aistė Grybauskienė

0
0 Kauno senamiesčio draugijos vadovė, jau ketverius metus užsiimanti senamiesčio gaivinimo, vystymo ir puoselėjimo klausimais. Telkiant senamiesčio bendruomenę, organizuojant kultūros ir labdaros renginius, puošiant senamiesčio erdves, inicijuojant senamiesčio vizualinio patrauklumo vystymą, prireikė daug kantrybės, atjautos, unikalių sprendimų, nuoseklios veiklos, pasiaukojimo ir stiprybės, kol senamiestis tapo gyvas.

7 thoughts on “Aistė Grybauskienė

  1. Labai dziaugiuosi kad toks renginys organizuojamas siuo atveju noreciau atkreipti demesi I Kauno senamiescio draugijos vadove, juk labai svarbu kad butu palaikomas musu senuoliu palikimai taip pat turizmas -pimiausiai is visu saliu keliautojai nori pamatyti grazu senamiescio gyvenima ☺☺☺

  2. laba diena, sveikinu ir linkiu aistei tapti nominacijoje metų kaunietė nugalėtoje , nes ji to verta, jos darbai ir rezultatai kalba patys už save, jos darbu ir išradingumu ir pasiektu rezultatu žavisi ne tik kauniečiai, bet kiti lietuvos miestai siūlo ima pavyzdį iš kauno kaip reikia gaivinti senamiestį, konkrečiai paminėsiu klaipėda kaip seimo narė Bilotaite – sakė — pavyzdys kaunas kaip be savivaldybės pagalbos šiai dienai atrodo kauno senamiestis . kauniečiai žino kas turi tapti metų kauniete – tai aistė sėkmės ir ačiu už senamiesčio išgražintas erdves ir visus nuostabius renginius kurie prieinami kiekvienam piliečiui- t.y nemokami kas šiandiena retenybė.

  3. Nuoširdžiai sveikinu Aistę ir linkiu sėkmės laimint nominacijoje 2015 metu Kaunietė. Esu senamiesčio seniūnaitė ir puikiai žinau kiek darbo, kantrybės Aistė įdėjo puoselėjant Kauno senamiestį. Ačiū Aistei už jos idėjas, užsispyrimą ir nuoseklų darbą . Aiste, TU esi verta Metų Kaunietės vardo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *